ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

ASUS Transformer dostępny w Polsce

Autor: Jacek Ambrosiewicz Kategoria: Newsy

Doczekaliśmy się dnia, kiedy możemy ruszyć na zakupy do sklepu elektronicznego i nie czuć się daleko za plecami zachodu. Mamy iPada oraz iPada 2. Pojawiła się nagle Motorola Xoom, a od kilku dni możemy natrafić na ASUSa Transformera. Więc jeżeli macie odłożone dwa tysiące, zapraszamy na zakupy.

Asus_Eee_pad_2

Tablet możemy dostać u kilku sprzedawców internetowych. Sklepy takie jak X-Kom czy Euro RTV AGD już zmieniły napis „Przedsprzedaż” na „Dostępny”. X-Kom poinformował, że od 3 czerwca dostępne są tablety z pamięcią 32GB, bez stacji dokującej. Ten model jest w cenie 1999zł. Zastanawiające jest jednak, że wszystkie modele widnieją jako dostępne z opisem ilości „0-2 sztuk”. Sklep Euro natomiast w sprzedaży ma definitywnie tylko wersję 32GB, również bez stacji dokującej, w cenie o 100zł niższej. Nadal nie wiadomo kiedy pojawią się egzemplarze z mniejszą pamięcią oraz stacją dokującą.

Dla przypomnienia, ASUS Transformer to 10.1-calowy tablet, który wyróżnia się na rynku stacją dokującą. Dzięki niej możemy zamienić nasze urządzenie w netbooka z pełnowymiarową klawiaturą qwerty, jednocześnie zwiększając żywotność baterii z 8 do 16 godzin. Więcej na temat ASUS Transformer pisaliśmy w tej wiadomości.

Wygląda na to, że PRowy koszmar ASUSa powoli się kończy. Czy na pewno, przekonamy się w najbliższych miesiącach… 

źródło: X-Kom.pl 

Sprawdź najnowsze wpisy