ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy tab s6 wyglad grafika oficjalnie

Wygląd Galaxy Tab S6 to już żadna tajemnica Samsunga – pojawia się kilka niespodzianek

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Niedawno mogłem Wam przedstawić grafiki prasowe Galaxy Note10 i Galaxy Watch Active 2. To właśnie te modele mają 7 sierpnia zdobyć serca naszych portfeli, ale najprawdopodobniej nie będą to jedyne nowości, które szykuje dla nas Samsung. Nadal w formie plotek krąży Galaxy Tab S6, ale nie trzeba dokładać wielkich teorii, aby stwierdzić, że ten tablet naprawdę istnieje. Szczególnie teraz, gdy jego design trafił do Sieci w formie ujawnionych grafik prasowych. Już wcześniej mogliśmy ujrzeć jego skrawki, potwierdzające między innymi podwójny aparat, a tymczasem poznajmy wygląd Galaxy Tab S6 w pełni.

Oficjalne grafiki prasowe Galaxy Tab S6 zdradzają wygląd flagowego tabletu Samsunga

Kluczowe wnioski po obejrzeniu powyższych grafik? Fakt, że Samsung Galaxy Tab S6 zaoferuje akumulator o pojemności 6840 mAh, a więc mniej niż poprzednik, czyli Galaxy Tab S4 (7300 mAh). Już niedawno recenzowany Galaxy Tab S5e pokazał, że Koreańczycy idą w stronę cienkiej budowy, zamiast dużych ogniw, ale… tymczasem przejdźmy faktycznie do jego wyglądu. Z ujawnionych grafik dowiadujemy się, że między innymi pojawi się wsparcie dla S Pena, co po prostu musiało się pojawić. Ten najprawdopodobniej będziemy mogli magnetycznie przyklejać do tyłu obudowy i zapewne w ten sposób też go ładować. Oczywiście nie tylko stylus będziemy mogli ładować, ale pewnie też Galaxy Buds i inne kompatybilne akcesoria, jak ma to miejsce w serii Galaxy S10. Co ciekawe, przeglądając wygląd Galaxy Tab S6 z każdej strony, próżno szukać czytnika linii papilarnych. Ten nie jest wyraźnie zaznaczony na żadnej z krawędzi, więc pojawia się podejrzenie, że zostanie zatopiony w wyświetlaczu.

Zobacz też: Czym Honor TV ma zamiar walczyć o uwagę klienta? Na pewno nie ceną.

Z pewnością Samsung Galaxy Tab S6 nie będzie tanim tabletem. To ma być w pełni flagowy model, ze Snapdragonem 855 na pokładzie, wysokiej klasy 10,5-calowym wyświetlaczem i czterema głośnikami sygnowanymi logiem AKG. Co prawda oficjalnie nie zostało to potwierdzone, ale zapewne powyższe urządzenie zadebiutuje równolegle z Galaxy Note10 i Galaxy Watch Active 2, a więc 7 sierpnia.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy