ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Zaproszenia Asus Rog Phone 2

Asus ROG Phone 2 potwierdza swój wygląd i ogromny akumulator

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Za najlepszy smartfon dla graczy minionej generacji uważa się Asusa ROG Phone. W tym roku w tej kategorii bryluje Nubia 3 Red Magic, która niedługo ma doczekać się odświeżenia ze Snapdragonem 855 Plus na pokładzie. Z tego samego układu ma też korzystać następca, wspomnianego, tajwańskiego telefonu. Oficjalnie poinformował o tym producent, a tymczasem kluczowa część specyfikacji i wygląd ROG Phone 2 pojawiły się w Sieci. Oczywiście premiera tuż, tuż, więc trzeba mieć gotowe wszelkie certyfikaty, a to podstawa w przypadku na przykład Państwa Środka.

Asus ROG Phone 2 już gotowy do sprzedaży w Chinach, więc lwia część specyfikacji i wygląd już nas nie zaskoczą

Oczywiście w każdym regionie należy spełnić odpowiednie regulacje, aby dane urządzenie mobilne zostało dopuszczone do sprzedaży. Jednak to właśnie chińska TENAA najczęściej jest dla nas sprawdzonym źródłem informacji o ogromnej liczbie urządzeń. Nie inaczej jest w przypadku Asusa ROG Phone 2, który właśnie w ten sposób ujawnił swoją specyfikację. O ile wygląd możecie podziwiać powyżej, a wcześniej mogliście obejrzeć zdjęcia, tak część ujawnionych danych technicznych dotyczy 6,59-calowego wyświetlacza, wymiarów (170,99×77,6×9,78 mm) oraz akumulatora. To właśnie ten ostatni wywołuje najwięcej emocji, bo w końcu smartfon dla graczy nie powinien być stale podłączony do ładowarki. Dlatego Asus ROG Phone 2 został wyposażony w ogniwo o pojemności 5800 mAh, które najprawdopodobniej będzie można ładować z mocą 30 W.

Zobacz też: Znajdź swojego psa po jego… nosie.

Oczywiście sam ROG Phone 2 to nie wszystko, co będzie wzbudzać emocje, bo Asus z pewnością przygotuje jeszcze od groma akcesoriów. Te miały kluczowe znaczenie dla pierwszej generacji smartfona dla graczy i zapewne nie inaczej będzie tym razem. Wszystkiego dowiemy się w najbliższy wtorek, kiedy Tajwańczycy planują oficjalnie zaprezentować omawiany telefon.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy