zdjęcia iPhone 11 Max

Zdjęcia iPhone’a 11 Max w sieci – kiedy zobaczymy kamery ToF?

Paweł Maretycz Newsy 17-07-2019

iPhone 11 Max będzie prawdopodobnie wyglądał jak iPhone 11. Po raz pierwszy projekt wyciekł w styczniu. Jednak obecnie jesteśmy zaledwie dwa miesiące od premiery urządzenia. Można więc śmiało założyć, że prezentowany wygląd będzie co najmniej zbliżony. Kanał Unbox Therapy zaprezentował makiety nadchodzących iPhone oparte na projektach CAD. Dzięki temu możemy się przyjrzeć, jak może wyglądać gotowy produkt w formie fizycznej.

Zdjęcia iPhone 11 Max

Patrząc na tylny panel telefonu widać, że nowy moduł kamery jest tak samo masywny, jak się początkowo spodziewano. Znajduje się on tuż przy krawędzi lewego górnego narożnika i zawiera w sumie trzy czujniki, które zostały rozmieszczone w układzie trójkąta. Za wycieku informacji, iPhone 11 Max będzie wyposażony w trzy 12-megapikselowe kamery o podobnej charakterystyce, ale z pewnymi zasadniczymi różnicami. Jeden z czujników będzie działał jako główny i wspierał stabilizację obrazu optycznego, podczas gdy drugi będzie teleobiektywem oferującym dwukrotny zoom optyczny. Trzeci aparat będzie natomiast pełnił funkcję obiektywu szerokokątnego. Jest to obecnie dość powszechnie stosowany zestaw czujników. Jak więc widać Apple goni w tej kwestii za konkurencją.

Zobacz też: Nintendo Switch z lepszym akumulatorem – firma po cichu ulepsza swoją konsolę

Zabraknie jednak kamery T0F. Ta według przecieków miała się pojawić już w tym roku. Według nowych przecieków ta pojawi się dopiero w 2020 roku. Powyższe grafiki zdają się potwierdzać te informacje. Z przodu natomiast widzimy dość sporych rozmiarów notcha. iPhone 11 Max ma zostać zaprezentowany podczas konferencji Apple, która odbędzie się 12 września. Tego też dnia premierę mają mieć pozostałe smartfony z tegorocznej serii. Do pierwszych sklepów mają trafić natomiast w piątek, 20 września.

Źródło: Phonearena, wccftech, Unbox Therapy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x