ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Funkcje Nubia Red Magic 3S

Nubia Red Magic 3 doczeka się ulepszone wersji

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Po ogłoszeniu Snapdragona 855 plus coraz więcej producentów deklaruje wydanie urządzeń na poprawionym układzie. Jednym z nich firma Nubia. Producent potwierdził, że wyda odświeżoną wersję modelu Red Magic 3. Post na chińskim portalu społecznościowym Weibo poinformował jedynie, że smartfon ujrzy światło dzienne już wkrótce oraz zawiera informację o tym, że Nubia Red Magic 3 otrzyma Snapdragona 855 Plus.

Nubia Red Magic 3 z Snapdragonem 855 Plus

Nubia red magic 3 snapdragon 855 Plus

Nie możemy powiedzieć, czy ta nowa wersja zastąpi wariant z Snapdragonem 855, czy też obie będą istnieć obok siebie. Jeśli będzie to druga opcja, to najprawdopodobniej gotowy produkt otrzyma lekko odmienną nazwę, tak aby nie wprowadzać konsumentów błąd. Dodatkowo, gdyby doszło do wymiany układu w ramach jednego modelu, to osoby, które już kupiły Red Magic 3 mogłyby poczuć się oszukane, co nie byłoby najlepszym zagraniem wizerunkowym ze strony firmy. Najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby nadanie nowemu smartfonowi przydomka Pro.

Zobacz też: Ciemny motyw stron w Chrome stał się bardziej przydatny

Red Magic 3 jest pierwszym smartfonem na świecie, który posiada aktywny system chłodzenia za pomocą wentylatora. Ma on 6,65-calowy wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem do 27 W. Podstawowy model występuje w konfiguracji od 6 do 12 GB RAM i od 64 do 256 GB pamięci wewnętrznej. Nie wiadomo jednak czy model ze Snapdragonem 855 Plus także będzie wyposażony w podobny zestaw. Bardzo możliwe, że będzie można go kupić jedynie w najwyższej opcji. Istnieje także możliwość, że dostanie nowy wariant. Na przykład z pamięcią wewnętrzną 512 GB.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy