HTC-EVO-3D-EVO-View-4G1

HTC Evo 3D to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów – ekran 3D i bardzo dobra specyfikacja nie pozwalają przejść obok niego obojętnie. Parę dni temu do sieci wyciekła jego data premiery i, o dziwo, okazała się prawdziwa.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Smartfon będzie dostępny 24 czerwca, a przedsprzedaż dostępna jest już teraz dla osób, które zakupiły specjalny bon o wartości 50$.

Razem z Evo 3D na sklepowe półki wchodzi tablet Evo View 4G. Nie jest to jednak żadna nowość, tylko HTC Flyer z dodaną obsługą sieci 4G.

Urządzenia będą dostępne w sieci Sprint – przy podpisaniu dwuletniej umowy Evo 3D będzie można kupić za 199$ (ok. 540zł), a Evo View 4G za 399$ (ok. 1080zł).

Krótkie przypomnienie specyfikacji:

HTC Evo 3D

  • wyświetlacz 4,3 cala o rozdzielczości qHD (960 x 540) z możliwością wyświetlania obrazu 3D bez specjalnych okularów,
  • dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz,
  • podwójny aparat 5 Mpx do robienia zdjęć i nagrywania w 3D.

HTC Evo View 4G

  • wyświetlacz 7 cali o rozdzielczości 1024×600
  • procesor Snapdragon 1,5 GHz
  • aparat 5 Mpx

Cena smartfonu jest standardowa jak na amerykańskie realia, ale Evo View 4G nie jest warte 400$ przy obecnej konkurencji. Miejmy nadzieję, że premiera w USA tylko przyśpieszy wprowadzenie Evo 3D na rynek europejski.

źródło: mobile.engadget.com
Michał Brzeziński