ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Następca HTC One będzie dostępny w sprzedaży tuż po oficjalnej premierze

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy
AllNewHTCOne-LEAK-02-578-80

Jedną z bolączek flagowych smartfonów, których prezentacje przyciągają dużo uwagi, jest fakt, że na ich sklepową dostępność trzeba czekać nieraz długie miesiące od oficjalnej zapowiedzi. Tak stało się na przykład w przypadku nowego Samsunga Galaxy S5, który choć został zaprezentowany w lutym, to na półki trafi dopiero za kilka tygodni.

Wygląda na to, że nowy HTC One, którego premiera będzie miała miejsce już dokładnie za tydzień, nie powieli tego błędu, a jeszcze tego samego dnia, w którym odbywać się będzie prezentacja, urządzenie trafi do sprzedaży w wybranych sklepach. Rzecznik prasowy Carphone Warehouse, sieci znanej w Wielkiej Brytanii ze sprzedaży urządzeń mobilnych, poinformował dziś o tym, że nadchodzący model HTC One (M8) oferowany będzie tuż po zakończeniu oficjalnej premiery w kilku miejscach w Londynie.

Na oficjalne informacje ze strony HTC dotyczące dostępności nadchodzącego flagowca będziemy musieli jeszcze poczekać, niemniej jednak mamy nadzieję, że również na naszym rynku premiera tego urządzenia będzie miała miejsce niedługo po oficjalnej premierze.

źródło: slashgear.com

Sprawdź najnowsze wpisy