ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
aero a2 mobile a2mobile

Nowa oferta a2mobile – pakiety Niewyczerpalne Wszystko bezkonkurencyjne?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Mogłoby się wydawać, że operatorzy przynajmniej raz na miesiąc zmieniają swoje oferty. Tymczasem tak nie jest, bo te mogą trwać miesiącami, a w niektórych przypadkach nawet ponad rok. To też tyczy się tytułowego a2mobile, który w ostatnim zestawieniu operatorów wirtualnych nadal wypadał bardzo dobrze. Podobnie jak w analogicznym porównaniu rok wcześniej. Jednak oferta a2mobile się zmienia i teraz pakiety Niewyczerpalne Wszystko dają jeszcze więcej w tej samej cenie. Właściwie to rozrasta się na trzy poziomy cenowe, stając się jeszcze bardziej konkurencyjną. W takim razie poznajmy je bliżej.

a2mobile aktualizuje swoją ofertę, czyli jeszcze więcej Internetu bez limitu danych w pakietach Niewyczerpalne Wszystko

oferta a2mobile pakiety niewyczerpalne wszystko

Wcześniej oferta a2mobile bazowała wyłącznie na pierwszym progu, czyli za 19,90 złotych. Nadal pozostaje pierwszy miesiąc za połowę ceny, czyli 9,95 złotych. Zmiana polega na tym, że teraz otrzymujemy dwa razy więcej internetu bez ograniczeń prędkości w ramach pakietów Niewyczerpalne Wszystko. Wcześniej przedział 5-10 GB wiązał się ze zwolnienie do 3 Mb/s. Teraz po wyczerpaniu podstawowej puli, sieć zwalnia od razu do 1 Mb/s, a w kolejnym progu do 512 kb/s. Klienci w każdej chwili mogą dokupić pakiet 5 GB za 5 złotych. Tym sposobem oferta a2mobile stała się kompletna i z pewnością może narobić niemało zamieszania na rynku. Nie znacie a2mobile? W takim razie pokrótce wyjaśnię, że jest to marka ściśle związana z Premium Mobile. Usługi działają na nadajnikach sieci Plus (od 2G do LTE Advanced włącznie). Mapa zasięgu operatorów pomoże Ci się w przybliżonym stopniu upewnić, czy to dla Ciebie dobrze.

Zobacz też: T-Mobile i Qualcomm przetestowali 5G na paśmie 600 MHz.

Co tu dużo mówić, pakiety Niewyczerpalne Wszystko idealnie uzupełniają to, czego wcześniej brakowało temu operatorowi. Zainteresowani mogą kupić startery a2mobile poprzez dedykowaną stronę internetową oraz fizycznie w punktach sieci Żabka, FreshMarket, salonikach prasowych Kolporter, Relay, InMedio, OneMinute, Ruch, Świat Prasy i w ponad 2 tys. punktów niezależnych. Jestem ciekawy Waszej opinii, co powiecie na pakiety Niewyczerpalne Wszystko?

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy