ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung zaskoczy nas jutro nowym, high-endowym urządzeniem?

Autor: Kacper Bąk Kategoria: Newsy
BjAZ4qeIUAA-qOG

Samsung, co zrozumiałe, nieustannie stara się podsycać napięcie wokół swoich produktów. Wielkimi krokami zbliża się premiera jednego z największych konkurentów niedawno zaprezentowanego Samsunga Galaxy S5 – następcy HTC One, więc Koreańczycy ze zdwojoną siłą próbują odwrócić od niego naszą uwagę. Jednak to co zobaczyliśmy dzisiaj na Twitterowym profilu rosyjskiego oddziału giganta naprawdę intryguje. Spójrzcie sami:

Dla tych z Was, którzy nie znają języka, w którym Mendelejew spisał pierwszą recepturę wódki, oto tłumaczenie:
„Czegoś takiego jeszcze nie było! Jutro #Samsung zaprezentuje światu nowe urządzenie z najwyższej półki. Ciekawi co to będzie?”

No cóż, pewnie, że jestem ciekawy. Wszystko co do tej pory wiemy oficjalnie, znajduje się powyżej, zatem spróbujmy to przeanalizować.

Na fotografii widać kobietę, która wyjmuje z torebki stosunkowo mały, prostokątny, turkusowy przedmiot. Rozmiary jasno sugerują smartfon, a obecność przedstawicielki płci pięknej i ogólna stylistyka nawiązuje do mało popularnej serii La Fleur. Ponadto, na grafice, widać też jutrzejszą datę (19.03.2014r.) i pięć kropek w różnych kolorach. Są to kolejno: turkusowy, różowy, biały, kawowy i czarny. Biorąc pod uwagę, że przedmiot w ręce modelki jest dokładnie tej samej barwy co pierwsza plamka, podejrzewam, że zdradzają one warianty kolorystyczne nowego urządzenia.

Jak widzicie, na ten moment informacji nie ma zbyt wiele, ale zgodnie z obietnicą już jutro powinniśmy wiedzieć więcej. Jeżeli ja miałbym obstawiać co zobaczymy, powiedziałbym, że będzie to Samsung Galaxy S5 La Fleur. Czy okaże się to prawdą? Będziemy trzymać rękę na pulsie.

Źródło: @SamsungRu

Sprawdź najnowsze wpisy