Honor MagicBook Pro

Honor MagicBook Pro zachwyci nas cienkimi ramkami

Newsy

Honor ogłosił, że nowy laptop firmy, nazwany Honor MagicBook Pro, jest gotowy do prezentacji w Chinach. Informacje udostępnione przez firmę twierdzą, że urządzenie będzie miało pełnoekranową konstrukcję, wysoką wydajność i mniejszą wagę. Jednak firma nie ujawniła jeszcze żadnych specyfikacji tego nadchodzącego laptopa.

Honor MagicBook Pro

Honor MagicBook Pro

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W ubiegłym miesiącu przecieki sugerowały, że MagicBook Pro będzie dostarczany z 16,1-calowym wyświetlaczem i ma wiele wariantów opartych na procesorze i konfiguracji pamięci. Jak wynika z pewnych informacji, rozpocznie się od procesora Intel Core i5-8265U z opcjonalną kartą graficzną Nvidia MX250. Nie wiadomo, czy zobaczymy wariant oparty na APU od AMD. Przyznam, że liczę na takie rozwiązanie. Oczekujemy, że urządzenie będzie posiadało 8 GB pamięci operacyjnej, najprawdopodobniej w dwóch kościach pracujących w trybie Dual-Chanel. Za przechowywanie plików ma odpowiadać 512 GB pamięci masowej w formie dysku SSD. Urządzenie posiada również dwa głośniki po obu stronach klawiatury. W środku klawisza funkcyjnego ukryta jest również kamera internetowa, podobna do tego, co widzieliśmy w modelach poprzedniej generacji. Przycisk zasilania ma zawierać także skaner linii papilarnych, co dodatkowo zwiększy jego bezpieczeństwo.

Zobacz też: [Recenzja] Xiaomi Amazfit Stratos 2 – bezkonkurencyjny w swojej cenie, ale nie bez wad

Wciąż nie wiadomo także, kiedy będzie miała miejsce premiera urządzenia. Możliwe jednak, że odbędzie się wraz z premierą smartfonów z serii Honor 9X na specjalnie przygotowanej przez firmę imprezie, która ma się odbyć dnia 23 lipca w Chinach. Trzeba także przyznać, że ramki na grafice reklamowej wyglądają na niezwykle cienkie. Z drugiej jednak strony możliwe, że jest to lekko przesadzona inwencja twórcza jakiegoś grafika. Dlatego też należy się wstrzymać z ostateczną oceną do dnia premiery.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x