Asus ROG Phone 2 zdjęcia

Asus ROG Phone 2 ujawnia swój wygląd

Newsy

Asus, który w ubiegłym roku zaprezentował swój pierwszy smartfon do gier ROG Phone, przygotowuje się do wydania jego następcy. Asus ROG Phone 2 zobaczymy już 23 lipca w Chinach. Przed tym jednak wyciekły zdjęcia przedstawiające to urządzenie.

Asus ROG Phone 2 zdjęcia

Na zdjęciach widać, że telefon będzie miał tradycyjny wygląd bez nacięcia i dziurki w wyświetlaczu. Aparat selfie znajduje się w prawym, górnym rogu. Dowiedzieliśmy się również, że smartfon może być podłączony do zewnętrznego ekranu. Jednak w tym czasie użytkownik nie będzie mógł ręcznie regulować częstotliwości odświeżania i będzie to zależało od częstotliwości ekranu zewnętrznego. Firma potwierdziła już, że Asus ROG Phone 2 będzie zasilany przez zupełnie nowy procesor Qualcomm Snapdragon 855 Plus, co czyni go pierwszym smartfonem z tym układem.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Samsung też chce mieć swoje okulary rozszerzonej rzeczywistości

Układ Snapdragon 855 Plus jest wyposażony rdzenie Kryo 485 zbudowane w oparciu o rozwiązania Arm Cortex i pracuje z prędkością zegara do 2,96 GHz. Procesor graficzny Adreno 640 oferuje również 15-procentowy wzrost wydajności, a SoC jest przeznaczony dla smartfonów do gier i VR. Wyświetlacz telefonu będzie również wyposażony w obsługę częstotliwości odświeżania 120 Hz. Warto także wspomnieć, że firma współpracuje również z Tencentem, w celu poprawy przyjemności z gier. Spodziewamy się, że smartfon będzie działał na systemie operacyjnym Android 9 Pie z własnym, nieszablonowym interfejsem firmy. Zostało już ujawnione, że telefon będzie obsługiwał szybkie ładowanie do 30 W. Jednak wciąż nie znamy szczegółów na temat pojemności zastosowanego akumulatora. Jak widać, smartdony do gier mają się coraz lepiej, mimo że początkowo eksperci podchodzili do nich dość sceptycznie.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x