honor tv

Honor TV nie zamierza walczyć ceną

Newsy

George Zhao wygłosił przemowę o tym, jak chce zrewolucjonizować branżę telewizyjną nadchodzącą telewizją inteligentną. W ostatnim wywiadzie dalej rozwijał swoje przemyślenia na temat przemysłu telewizyjnego i nadchodzącego produktu Honor. Według niego przemysł sprzętu telewizyjnego jest w tragicznej potrzebie badań i rozwoju. Dodał także, że telewizja była kiedyś centrum informacji dla rodzin, ale smartfony mają od tego czasu podjąć to miejsce, spychając telewizory do celów czysto rozrywkowych. Powodem tego jest rzekomo absolutny brak innowacji, który przemysł telewizyjny widział, zwłaszcza w porównaniu do ogromnych postępów poczynionych przez przemysł smartfonów i komputerów.

Honor TV nie zamierza walczyć ceną

Honor TV

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Właśnie tak uargumentował to, że Honor TV nie będzie zbytnio konkurować cenowo. Zamiast tego będzie mocno inwestował w badania i rozwój. Wszystko to aby zapewnić, że mogą one wypchnąć na przyszłość telewizji, którą nazywa Smart Screens. Zamiast iść głową w głowę z konkurentami na już nasyconym rynku, chce rozszerzyć rynek o zupełnie nowe opcje high-end i innowacyjne, aby popchnąć przemysł do przodu. Firma chce również uniknąć bezpośredniej konkurencji lub konfliktu z już istniejącymi firmami produkującymi telewizory. Huawei już wcześniej dostarczał układy dla branży. Ma więc na tym polu pewne doświadczenie.

Zobacz też: Chciałbyś wziąć udział w misji na Księżyc? Ta polska aplikacja Ci to umożliwi!

Honor chce, aby telewizor stał się centralnym punktem w gospodarstwie domowym. Twierdzi, że inteligentny ekran powinien stać się emocjonalnym centrum rodziny. Mają służyć jako centrum rozrywki audiowizualnej, centrum wymiany informacji, centrum zarządzania kontrolą i centrum interakcji z wieloma urządzeniami. Wyjaśnia również, że specyfikacje i funkcje powinny to odzwierciedlać, choć nie jestem pewny, jakie funkcje ma na myśli.

Źródło: Gizmochina


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x