ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Oficjalne grafiki Honor 9X

Honor 9X na oficjalnych grafikach – producent celowo wprowadza zamieszanie?

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Honor 9X ma mieć swoją premierę już w przyszłym tygodniu. Producent zaprezentował jego zdjęcie z tyłu. Co ciekawe znajdziemy tam aż trzy obiektywy aparatu. Urządzenie pojawiło się również na TENAA z pełną specyfikacją, chociaż agencja nie opublikowała jeszcze zdjęć. Widzimy dwa telefony z numerami modeli HLK-AL00 i HLK-TL00, które będą miały do 8 GB RAM, 256 GB pamięci masowej i gniazdo microSD o pojemności do 512 GB. Sęk w tym, że według agencji certyfikacyjnej smartfon ma być wyposażony jedynie w podwójny moduł aparatu. Moduł główny 48 Mpix i czujnik głębi o rozdzielczości 2 Mpix.

Oficjalne grafiki Honor 9X

Oficjalne grafiki Honor 9X

Możliwe więc, że na grafikach wcale nie mamy do czynienia z Honor 9X. Być może dostaliśmy grafiki przedstawiające model 9X Pro. Raczej trudno tutaj podejrzewać TENAA o podanie fałszywych informacji. Agencja nie opiera się na plotkach a na danych podanych przez producenta. Te natomiast muszą być w pełni zgodne ze stanem faktycznym. Inaczej producent mógłby narobić sobie dużych problemów i narazić się na poważne konsekwencje. Znacznie bezpieczniej jest założyć, że dostaliśmy grafikę przedstawiającą inny model, niż zadeklarował producent, a dokładniej, że będzie to model z Pro.

Zobacz też: Samsung też chce mieć swoje okulary rozszerzonej rzeczywistości

Pewniakiem jednak jest zastosowany układ. Zarówno wersja podstawowa, jak i PRO zostanie wyposażona w najnowszy układ producenta, którym jest Kirin 810. Stawia to powyższe urządzenia niemal w klasie premium pod względem wydajności. Pozostaje nam tylko czekać na premierę smartfonów do 23 lipca, która odbędzie się w Xi’an w Chinach. Wtedy też dowiemy się, o co tak naprawdę chodzi z tym dodatkowym oczkiem aparatu na powyższej grafice przedstawiającej tył nadchodzącego smartfona.

Źródło: GSMarena

Sprawdź najnowsze wpisy