CyanogenMod od teraz ze wsparciem dla Xperii Z1 Compact

Newsy

cyanogenmod10

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Sony Xperia Z1 Compact to jedno z ciekawszych urządzeń ostatnich miesięcy. W małej obudowie, w sąsiedztwie zaledwie 4,3 calowej matrycy, japońskiemu gigantowi udało się zmieścić prawdziwie flagowe podzespoły, z potężnym Snapdragonem 800 na czele. Nie dziwi zatem fakt, że smartfon ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów na całym świecie.

 

Od dzisiaj każdy miłośnik modyfikowania systemu na swojej słuchawce do listy powodów, dla których warto rozważyć kupno omawianego urządzenia może dopisać pojawienie się oficjalnego wsparcia zespołu CyanogenMod. Twórcy jednego z najpopularniejszych custom ROMów właśnie rozpoczęli udostępnianie testowych wersji ich przeróbki dla urządzenia o kodowej nazwie „amami”. Oczywiście pod wspomnianym określeniem kryje się nie co innego niż Xperia Z1 Compact.

 

Na stronie pobierania dostępne są buildy CM11, w wersji nightly (testowe, uaktualniane codziennie), z czasem powinny pojawić się tam też wydania beta, RC oraz stabilne. Wprawdzie nie zaleca się używać na co dzień wersji eksperymentalnych oprogramowania, jednak podejrzewam, że jeżeli jesteście zainteresowani modyfikacjami Androida, to nie straszne Wam błędy.
Mimo wszystko przypominamy, że wszelkie działania niezgodne z instrukcją obsługi waszego urządzenia podejmujecie na własną odpowiedzialność!

 

Źródło: androidpolice.com






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x