Czy Oppo Reno z najdziwniejszym wysuwanym aparatem przetrwa tortury?

mm Michał Derej Newsy 2019-07-15

Ostatnimi czasy na rynku pojawia się wiele smartfonów z wysuwanymi aparatami. Część z nich posiada standardową konstrukcję, podczas gdy inne, takie jak Asus Zenfone 6 są zbudowane naprawdę nietypowo. Podczas premiery takich urządzeń zawsze zadaję sobie jednak pytanie – czy będą one wytrzymałe? Warto wiedzieć o tym przed zakupem. Odpowiedzmy sobie zatem na pytanie: czy intrygujący Oppo Reno przetrwa test wytrzymałości?

Oppo Reno – test wytrzymałości. Czy wysuwany aparat przetrwa?

Testy wytrzymałości smartfonów z wysuwanymi aparatami są dla mnie zawsze przerażające, ponieważ mam świadomość, że prawdopodobnie jest to najsłabszy element tych urządzeń. Na całe szczęście producenci nie zawodzą, a tę tradycję kontynuuje również firma Oppo. Dziś na kanale JerryRigEverything pojawił się nowy film, z którym możecie zapoznać się powyżej. Zack przedstawia w nim tortury modelu Reno, który pomimo wysuwanego aparatu i sporej separacji szkła od obudowy przetrwał eksperyment. Można zatem powiedzieć, że urządzenie to skonstruowane zostało naprawdę solidnie, choć z pewnością nie wolno go zanurzać w wodzie.

Zobacz też: Znamy cenę Xiaomi Redmi 7A. Uwaga: zwali Was ona z nóg.

Co sądzicie o testach, które publikowane są na kanale JerryRigEverything oraz o samym smartfonie Oppo Reno? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: JerryRigEverything

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x