YouTube Premium automatyczne pobieranie

YouTube Premium automatycznie pobierze nasze ulubione filmy

Newsy

Pobieranie filmów w YouTube Premium to dość użyteczna opcja. Pozwala ona zaoszczędzić pakiet internetowy, kiedy mamy zamiar obejrzeć kilka filmów poza zasięgiem Wi-Fi, na przykład będąc w podróży, albo też na wakacjach. Dzięki temu możemy bezproblemowo nadrobić zaległości w naszych subskrypcjach, na przykład siedząc w pociągu, lub innym środku transportu, albo w deszczowy dzień w hotelu z wolnym internetem. Niestety rozwiązanie to ma pewną wadę. O pobraniu filmów sami musimy pamiętać.

YouTube Premium automatyczne pobieranie

YouTube Premium automatyczne pobieranie

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Na szczęście Google pracuje nad rozwiązaniem tej niedogodności. Niektórzy subskrybenci YouTube Premium widzą teraz wyskakujący baner oferujący automatyczne pobieranie ulubionych filmów. W sekcji Biblioteka/Pobrane użytkownicy mogą wybierać kanały i tematy, aby zapisać je do automatycznego pobierania. Jeszcze w zeszłym miesiącu YouTube wprowadził podobną zmianę do YouTube Music. Abonenci tej usługi w wersji Premium, mogą zdecydować się na automatyczne pobranie do 500 ulubionych utworów. Aby zapisać dane, pobieranie odbywa się tylko wtedy, gdy urządzenie jest podłączone do sieci Wi-Fi i odbywa się jedynie w nocy. Dzięki temu nie narazimy się na nagłe rozładowanie baterii lub wyczerpanie pakietu internetowego. Nie jesteśmy pewni, ale automatyczne pobieranie filmów wideo z YouTube prawdopodobnie zrobi to samo.

Zobacz też: YouTube zamienia się w Patronite – twórcy będą mogli więcej zarabiać

Niestety, mimo subskrypcji YouTube Premium nie należę do grona osób mogących cieszyć się nową funkcjonalnością. Najprawdopodobniej nie jest ona dostępna dla wszystkich i muszę poczekać, aż zostanie ona uaktywniona dla mnie po stronie serwera. A czy ktoś z Was może już z tego korzystać i pochwalić się działaniem tej opcji? Czekam na Wasze komentarze.

Źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x