LG G6

Android Pie dla LG G6 wycieka do Sieci – prezent dla Europejczyków?

Newsy

Tuż za rogiem, oprócz Androida Pie dla LG G6, na pewno jest Android Q. Google prawdopodobnie w przyszłym miesiącu wyda ostatnią wersję testową swojego nowego oprogramowania, podczas gdy LG zwleka nie tylko z wprowadzaniem urządzeń do sprzedaży, ale też i aktualizacji. G7 ThinQ otrzymał Pie miesiąc temu, a jeszcze wcześniej G7 One i V40 ThinQ, więc teoretycznie użytkownicy LG G6 zaczynają odliczanie. Potwierdza to też wczorajszy wyciek wczesnej wersji Androida Pie dla tego smartfona. Oczywiście zainteresowani już mogą ją sprawdzić.

LG G6 z Android Pie tuż za rogiem? Wczesna wersja wycieka do Sieci

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Powyżej możecie obejrzeć szybkie przejście przez Androida Pie dla LG G6. Dokładniej rzecz biorąc, dla europejskiego modelu H870. Ta jest zespojona z majowymi poprawkami bezpieczeństwa. Użytkownicy, którzy już sprawdzili to oprogramowanie, uznają je za stabilne, bez zauważalnych problemów. To teoretycznie dobrze świadczy o stanie prac LG, ale nie można bezpośrednio łączyć tego faktu z potencjalnym wydaniem w najbliższym czasie. Oczywiście, jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem nowego systemu u siebie, to pobieracie obraz oprogramowania i instalujecie go przez TWRP lub UP File.

Zobacz też: Pracownik Tesli wykradł największy sekret firmy i się tym chwali.

Według przewidywań powyższa aktualizacja ma zostać oficjalnie wydana w trzecim kwartale roku, czyli w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Oczywiście bardziej prawdopodobny jest koniec września, aniżeli najbliższy tydzień. Teoretycznie, bo jak wcześniej wspomniałem, użytkownicy nie narzekają nadmiernie na ujawnioną wersję. Swoją drogą, pamiętacie prototyp LG G6 ze Snapdragonem 835? Jak oceniacie dzisiaj koreańskiego flagowca sprzed 2 lat?

 

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x