samsung galaxy s3 slim

 

Samsung znany jest z tego, że oferuje wiele odmian tego samego telefonu z różnymi mniej lub bardziej znaczącymi zmianami oraz z mało adekwatnych dopisków do nazw. Jaki smartfon najlepiej zróżniować? Oczywiście, że z najwyższej półki, a w opisywanym teraz wypadku nawet flagowy sprzed dwóch edycji.

 

Tak oto niedługo po oficjalnej premierze Galaxy S5, Samsung postanowił przypomnieć po cichu Brazylijczykom, że smartfon sprzed dwóch lat również może wrócić do łask. Na stronie internetowej brazylijskiego oddziału koreańskiego producenta bez żadnych zapowiedzi i reklam pojawił się model Galaxy S3 Slim. Jednak ta słuchawka tak naprawdę niewiele ma wspólnego z pierwowzorem (oprócz designu) i dopisek wcale nie oznacza, że urządzenie jest chudsze – nawet wręcz przeciwnie. Tytuł newsa być może i brutalny, ale dokładnie opisuje specyfikację S3 Slim, na którą składają się następujące elementy:

 

  • 4,5-calowy wyświetlacz qHD (960×540);
  • 8 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • 4-rdzeniowy procesor (1,2 GHz) z 1 GB RAM;
  • aparaty: tył 5 MPx, przód VGA;
  • Android 4.2.2 Jelly Bean.

 

Cala specyfikacja widnieje na stronie producenta: Klik! Ciężko cokolwiek więcej napisać o Galaxy S3 Slim, gdyż jest to po prostu kolejny smartfon w portfolio Samsunga, którego zadaniem jest zapchanie rynku, w tym wypadku brazylijskiego. Koreańczycy nie zapowiedzieli jeszcze pojawienia się tego modelu w innych państwach.

 

 

źródło: GSMArena

 

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.