redmi 7a w europie

Cena Xiaomi Redmi 7A zwala z nóg – najtańszy, godny uwagi smartfon?

Newsy

Niewątpliwie największą popularność w Sieci mają flagowe smartfony. Internauci chcą wiedzieć, co za rewolucje wprowadzają producenci w kolejnych modelach, które potencjalnie nie mieszczą się w ich budżecie lub najzwyczajniej w świecie szkoda im na nie pieniędzy. Jednak za kilka lat wszelkie nowości mogą się pojawić kilka półek niżej. Mimo wszystko w kwestii popularności sprzedażowej to właśnie tańsze modele cieszą się większym zainteresowaniem. Do nich niedługo dołączy Xiaomi Redmi 7A, którego europejska cena właśnie została ujawniona w Sieci.

Europejska cena Xiaomi Redmi 7A w Sieci

redmi 7A cena

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Obecnie Redmi 7A zadebiutował w Chinach oraz Indiach i czekamy na jego globalną premierę. W Państwie Środka ten smartfon został wyceniony na zaledwie 300 złotych, co jednoznacznie określa brak godnej konkurencji. Oczywiście w przypadku Europy tak tanio być nie może ze względu na przykładowo podatki. Dlatego na Starym Kontynencie cena Xiaomi Redmi 7A ma kształtować się następująco:

  • 2/16 GB: 99 euro (430 złotych)
  • 2/32 GB: 119 euro  (510 złotych)

Niestety, ale nie ma mowy o wersji z 3 GB RAM, więc prawdopodobnie ta nie będzie sprzedawana w Europie. Trochę szkoda, ale niewątpliwie cena mogłaby się wtedy zbliżyć do zwykłego Redmi 7, który obecnie kosztuje około 650 złotych. Zagadką też pozostaje, czy dostaniemy aparat 13 MPx, czy 12 MPx — Xiaomi stosuje różne moduły w Chinach i Indiach.

Zobacz też: Google chwali się lepszą translacją obrazu w swoim Tłumaczu.

Wciąż nie wiemy nic o oficjalnej premierze rynkowej, choć według źródła ta ma nastąpić w ciągu kilku dni. Czy znajdzie się wielu chętnych na najtańszy i najprostszy model Xiaomi? W końcu pamiętajmy, że mamy do czynienia z urządzeniem odrobinę lepszym od Redmi GO z Androidem GO, który w Polsce kosztuje 349 złotych.

 

Źródło: Twitter, Winfuture


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x