DeepNude

Darmowa aplikacja do rozbierania kobiet dostępna w przeglądarce – już nie trzeba jej pobierać

Newsy

Żyjemy w czasach, w których technologia rozwija się w zastraszającym tempie. Doskonałym dowodem jest na to aplikacja do rozbierania kobiet, DeepNude. Co prawda została ona już wycofana przez twórców, jednak w internecie nic nie ginie – wciąż można ją pobrać. To była tylko kwestia czasu, by pobieranie jej w ogóle nie było konieczne. A to dlatego, że każdą kobietę można już rozebrać online, przez stronę internetową. Poznajcie DeepNude Online.

DeepNude Online – aplikacja do rozbierania kobiet w przeglądarce

Deepnude

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

DeepNude za pomocą sztucznej inteligencji potrafi rozbierać przedstawicielki płci żeńskiej. Wyłącznie przedstawicielki płci żeńskiej – ze zdjęciami mężczyzn nie działa. Możliwości aplikacji są naprawdę imponujące, czego dowodzi m.in. powyższe zdjęcie. DeepNude Online to dokładnie to samo narzędzie, o którym niedawno było tak głośno. Działa w ten sam sposób, ale nie trzeba go pobierać w przeciwieństwie do oryginału. DeepNude Online znajdziecie tutaj. Aby skorzystać z narzędzia wystarczy wgrać zdjęcie i poczekać, aż zostanie ono przerobione.

Zobacz także: Netflix za darmo, ale z reklamami. To nie taki głupi pomysł!

Warto wspomnieć, że twórcy strony zarzekają się, że wgrywane zdjęcia nie są przez nich przechowywane. Nie biorą oni też żadnej odpowiedzialności za przerobione zdjęcia. Jeśli koniecznie chcecie przetestować opisywane narzędzie, to pamiętajcie, by nie robić głupot – mam tu na myśli m.in. udostępnianie przerobionych zdjęć w internecie / gdziekolwiek.

Źródło: DeepNude Online


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x