Już mogę Wam powiedzieć, że 7 sierpnia będzie dniem Samsunga. Oczywiście musiałoby się wydarzyć coś pokroju kolejnej wojny producenta z państwem, aby przyćmić konferencję Koreańczyków. Premiera Galaxy Note10 będzie ściśle związana z prezentacją Galaxy Watch Active 2. Zarówno smartfon, jak i smartwatch mają stanowić podsumowanie tego, co firmie udało się uzyskać przez pół roku. Tymczasem do Sieci docierają kolejne grafiki prasowe, które potwierdzają kluczowe elementy na czele z wyglądem.

Grafiki prasowe już znamy — Galaxy Note10 i Galaxy Watch Active 2 to nadchodzące nowości Samsunga

samsung galaxy watch active 2 grafika prasowa wyglad

Galaxy Watch Active 2 ma stanowić następcę Galaxy Watch Active, który ujrzał świat z serią Galaxy S10. Producent nadal porzuca obracaną ramkę, ale tym razem ujrzymy dwa rozmiary (44 i 40 mm). Najważniejszymi jednak nowościami mają być EKG i czujnik upadków. Oczywiście nie zabraknie też odmian LTE i Wi-Fi. Z racji, że polscy operatorzy już otwierają się na eSIM, to bardzo możliwe, że ta pierwsza też dotrze do naszego kraju. Swoją drogą, mamy ją odróżnić poprzez czerwoną obwódkę na klawiszu blokady.

Tymczasem Galaxy Note10 znamy już na wskroś. Oczywiście Samsung przedstawi tym razem dwa modele — Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Firma pozbywa się gniazda słuchawkowego, co stanowi pewien przełom na całym rynku. Wycięcie w wyświetlaczu będzie teraz centralne, a sam S Pem nie doczeka się wielkich zmian. Za to spójrzcie na te wersje kolorystyczne… Cóż, Koreańczycy ewidentnie zapatrzyli się na Chińczyków. Szkoda, że cena Galaxy Note10 nie będzie też bardziej w stylu Państwa Środka.

Zobacz też: Nintendo Switch Lite już jest z nami.

Na którą prezentację bardziej czekacie? Oczywiście to Galaxy Note10 skradnie show, ale Galaxy Watch Active 2 też będzie na wielu nagłówkach. W końcu to zegarek, który w ciągu ostatnich lat, ma wprowadzić kluczowe nowości. Co prawda nie są one rewolucyjne na miarę całego rynku, ale w ramach rodzin Gear i Galaxy Watch na pewno.

 

Źródło: Sammobile, Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.