JuiceSSH-Logo-with-title_low-res

Właśnie dotarła do nas świetna informacja dla wszystkich bardziej zaawansowanych użytkowników. JuiceSSH, jeden z najlepszych klientów SSH dla Androida świętuje 500 tys. pobrań w sklepie Google Play. Z tej okazji twórcy postanowili podarować wszystkim zainteresowanym dożywotni dostęp do wersji Pro tego narzędzia.

 

JuiceSSH już w darmowej odmianie oferuje nam większość podstawowych funkcji, łącznie z pełnym kolorowaniem terminala, wsparciem zewnętrznych klawiatur oraz rozbudowanym managerem połączeń. Wraz z dopiskiem „Pro” otrzymujemy jednak jeszcze więcej możliwości, są to m.in. przekierowanie portów, szyfrowana synchronizacja czy obsługa Snippetów.

 

Aby otrzymać, bez ponoszenia kosztów, ulepszenie aplikacji należy do wtorku (18.03), do godziny 12:00 polskiego czasu odwiedzić ten adres i podać tam adres email skojarzony z kontem Google Play. Po chwili od wykonania tych czynności otrzymamy wiadomość z informacją o przyznaniu dostępu do JuiceSSH Pro. Po tym pozostaje już tylko zainstalować darmową wersję, wybrać „Unlock Pro Features” ->  „I’ve Already Purchased” i zaznaczyć odpowiednie konto.

 

Źródło: androidcentral.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Bąk

Elektronik, twórca internetowego wideo, geek i maniak Androida.