minecraft earth pokemon go rozszerzona rzeczywistosc

Minecraft Earth otwiera się na testy – Microsoft pokazuje gameplay

Newsy

Teoretycznie rozszerzona rzeczywistość jest jeszcze na zdecydowanie wczesnym stopniu rozwoju. Teoretycznie, bo mamy do czynienia z dwoma rodzajami propozycji z tej technologii — proste miarki i możliwość tworzenia zakładania masek na twarz lub zaawansowane produkcje w postaci Pokemon GO. O ile szał na ten tytuł podobno już minął, tak na pewno trzeba oddać Niantic zaangażowanie w rozwój rozszerzonej rzeczywistości. Kolejnym deweloperem, który może dołożyć swoją cegiełkę. jest Microsoft, przygotowujący właśnie Minecraft Earth. O samej grze mogliście już usłyszeć, a tymczasem w ramach nadchodzących testów ujawniono gameplay z tego tytułu.

Minecraft Earth to konkurent Pokemon Go od Microsoftu — obecnie w fazie testów

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Co prawda nie jest to Minecrarft 2, którego wyczekują najwięksi fani tytułu, ale na pewno Minecraft Earth stanowi propozycję, obok której nie można przejść obojętnie. Można nie lubić świata z dużych pikseli i kwadratowych obiektów, ale to właśnie rozwój rzeczywistości jest godny uwagi. Przedstawiony powyżej gameplay zdradza sposób łączenia świata wirtualnego z rzeczywistym i… szansę na powtórzenie sukcesu Pokemon GO niewątpliwie jest w zasięgu ręki. Co prawda Microsoft nie ma w zanadrzu tak popularnej marki, ale Minecraft nadal rządzi się swoimi prawami. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w testach, to musicie zarejestrować się na stronie wydawcy. Chętni otrzymają limitowaną skórkę, która będzie dostępna zarówno w Minecraft Earth, jak i w Minecraft Bedrock.

Zobacz też: Rywal dla Xiaomi Redmi 7A od Honora przedstawiony.

Podstawowe wymagania, jakie trzeba spełnić, aby zapisać się do zamkniętych testów, to pełnoletność oraz urządzeniem z Androidem 7 Nougat lub iOS 10. Oczywiście nowsze systemy też wchodzą w grę. Z racji, że nie wszyscy otrzymają dostęp do wersji beta, to zapewne chcielibyście wiedzieć, kiedy odbędzie się oficjalna premiera gotowego tytułu. Ta niestety nie jest zdradzona. Wiemy jedynie, że zamknięte testy rozpoczną się tego lata. Oczywiście Minecraft Earth będzie dostępny po polsku.

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x