Kolejna aktualizacja Era G1 już dostępna!

Newsy

Od dzisiaj dostępna jest kolejna aktualizacja dla posiadaczy telefonu Era G1 z Android 1.5. Aktualizacja w porównaniu do poprzedniej – Cupcake, będzie rozsyłana w szybszym tempie i prawdopodobnie do jutra wszyscy już ją powinni posiadać. Zmian jest niewiele, tylko poprawka zabezpieczeń oraz Polskie znaki w klawiaturze ekranowej (do tej pory tyle wychwyciliśmy).

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Aby otrzymać aktualizację należy posiadać Era G1 z dobrze skonfigurowanym Internetem. Update jest darmowy tylko dla klientów ery – korzystając z usług innego operatora ponosimy ewentualne koszty transmisji danych GPRS/EDGE/3G. Dlatego też zalecamy podłączyć telefon pod sieć WiFi.
Poniżej można oglądnąć film który przedstawia cały proces aktualizacji.

{youtube}_4o-57eQtso{/youtube}

Masz jakieś wątpliwości odnośnie update’u? Napisz na Polskim Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x