Motorola P50 przyłapana w TENAA

mm Paweł Maretycz Newsy 2019-07-12

Motorola P50 będzie dostępna do zakupu 20 lipca. Zamówienia przedsprzedażowe wystartują wcześniej, bo 15 lipca. Telefon jest wariantem Motoroli One Vision. Jednakże, w przeciwieństwie do jego międzynarodowej wersji, P50 ma więcej pamięci operacyjnej, a dokładniej 6 GB. Zmianie nie uległa jednak pamięć masowa. Smartfon uzyskał certyfikat TENAA, który zdradza jego dwie konfiguracje.

Motorola P50 w TENAA

Motorola P50 w TENAA

Oprócz wersji podstawowej z  6 GB RAM, TENAA zdradza, że istnieje wersja 8 GB RAM z 256 GB pamięci masowej. To jednak nie wszystko. Okazuje się bowiem, że dostaniemy także znacznie bogatszy wariant wyposażony w 12 GB RAM i 512 GB pamięci masowej. Jest to niezwykle rzadkie, biorąc pod uwagę, że mówimy o smartfonie ze średniej półki cenowej. Motorola P50 będzie miała 6,34-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1080 × 2520. Ekran posiada otwór na aparat selfie 25 Mpix w lewym górnym rogu. Z tyłu znajduje się podwójny aaprat o rozdzielczości 48 Mpix wspierany przez czujnik głębi 5 Mpix.

Zobacz też: Malware zainfekowało już ponad 25 milionów smartfonów z Androidem. Oto „Agent Smith”

Smartfon pracować pod kontrolą Androida 9.0 Pie. Jeśli zaś chodzi o baterię, to ta ma oferować pojemność na poziomie 3500 mAh. Urządzenie ma być dostępne w kolorze czarnym, niebieskim, złotym, białym, srebrnym i szarym. Jego waga ma wynosić 180 gramów. Natomiast wymiary to 160 × 71 × 8,7 milimetrów. Nie wiadomo czy Motorola One Vision także doczeka się nowych wariantów wyposażonych w większą ilość pamięci operacyjnej i wewnętrznej. Byłby to jednak miły dodatek, pod warunkiem, że nie wpłynęłoby to w znaczący sposób na cenę urządzenia.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x