oppo find 7

 

Flagowe modele smartfonów przed premierą zbierają zdecydowanie większą publiczność niż produkty z dolnej półki. Niemniej jednak liczy się jeszcze popularność danej firmy i tym samym słuchawki godne uwagi, ale bez wyrobionej marki nie odnoszą ogromnego sukcesu rynkowego.

 

Poprzedni akapit idealnie opisuje Oppo Find 7, które lada chwila będzie mieć swoją oficjalną premierę. W ciągu 5 dni poznamy zapewne jeszcze kilka informacji dotyczących tego telefonu przedpremierowo, ale skupmy się na samym designie nadchodzącego chińskiego flagowego produktu. Ten pojawił się w Sieci już kilka razy pod różnymi postaciami. Na początku pojawiła się następująca fotografia przedstawiająca plecy Find 7:

 

oppo find 7 fiolet

 

Następnie ujrzeliśmy zdjęcia pochodzące z chińskiej certyfikacji, odpowiedniku Federalnej Komisji Łączności:

 

oppo find 7 zdj 1 oppo find 7 zdj 2 oppo find 7 zdj 3 oppo find 7 zdj 4

 

Całkiem niedawno w Internecie umieszczono grafiki idealne dla prasy:

 

oppo find 7 grafika prasowa 2 oppo find 7 grafika prasowa 1

 

Wraz z ich przebiegiem, opinie na temat wyglądu najnowszego smartfonu Oppo zmieniały się znacząco. W takim razie oto kolejna porcja:

 

oppo find 7 z1

oppo find 7 z2 oppo find 7 z3 oppo find 7 z4

 

O gustach się nie dyskutuje toteż opinię o wyglądzie Find 7 pozostawiam Wam. Zdecydowanie design jest prosty, ale można wyróżnić cienkie ramki w okół wyświetlacza. Niestety, ale ciężko ocenić czy powyższe zdjęcia dotyczą wersji z wyświetlaczem QHD czy też FullHD. Jednak osobiście nie sądzę, aby pomiędzy nimi była kolosalna różnica.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.