Samsung przygotowuje wyjątkowe słuchawki dla Galaxy Note10

mm Paweł Maretycz Newsy 2019-07-11

Galaxy Note 10 prawdopodobnie nie będzie miał gniazda słuchawkowego Jack 3.5 mm. Rolę tą przejmie ort USB Type-C. Jestem zatwardziałym obrońcą starszego, dedykowanego rozwiązania. Nie mam jednak zamiaru znowu rozpoczynać swojej tyrady o tym, który port jest lepszy i dlaczego jest to Jack 3.5 mm. Jeśli kogoś to interesuje, to zapraszam do lektury wyżej podlinkowanego tekstu. Według najnowszych przecieków Samsung pracuje nad nowymi słuchawkami USB Type-C z funkcją redukcji hałasu dla swojego kolejnego okręt flagowego.

Słuchawki dla Galaxy Note10

Słuchawki dla Galaxy Note10

Nie wiadomo jednak, czy mowa jest o słuchawkach dołączanych do zestawu, czy też osobno jako sprzęt dedykowany. Jednak najnowszym smartfonom z rodziny Galaxy Note. Samsung z pewnością może sporo zyskać, dodając takie słuchawki do urządzenia. Już teraz oferta tego typu akcesiorów dołączanych do smartfonów koreańskiego giganta wygląda niezwykle interesująco i jest gwarantem stosunkowo wysokiej jakości. Oczywiście wciąż im daleko do słuchawek z najwyższej półki, jednak jak na smartfon wypadają niezwykle dobrze. Taki dodatek byłby w stanie zatrzeć niemiłe wrażenie spowodowane brakiem dedykowanego portu Jack 3.5 mm oraz pomóc przełknąć wysoką cenę Galaxy Note10 i Note10+.

Zobacz też: Nintendo Switch Lite przedstawione! Wzbudza mieszane emocje

Z drugiej strony istnieje duża szansa, że jest to po prostu moje myślenie życzeniowe. Producenci bardzo często prezentują wysokiej klasy zestawy słuchawkowe, które można dokupić do smartfona osobno. Widocznie taka taktyka sprawdza się o wiele lepiej i generuje wyższe zyski. Tym bardziej że wiele osób najzwyczajniej nie docenia dobrych słuchawek i używają tych znalezionych w zestawie z telefonem, jakie by one nie były. Mimo to mam nadzieję, że Samsung nas w tej kwestii zaskoczy.

Źródło: wccftech


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x