LG G2 (5)

 

 

 

Sony, HTC, Samsung, Oppo, Meizu, Xiaomi, ZTE i można tak wymieniać przez dłuższy czas. To producenci mniej lub bardziej znani, których flagowe smartfony są już znane albo oficjalnie albo w plotkach. W tym gronie wyraźnie brakuje jednej czołowej firmy z Azji. Jednak na każdego przyjdzie pora i zobaczmy, co słychać u LG.

 

Każda firma nazywa swoje flagowe smartfony pewną literką, w przypadku Koreańczyków jest to G i obecna słuchawka z tej serii powoli zaczyna odstawać od nowej konkurencji. Tym samym nadchodząca trzecia edycja powoli zaczyna wyróżniać się spośród wielu plotek. Na początek wyświetlacz. Podobnie jak w przypadku Samsunga Galaxy S5, pojawiają się informacje o rozdzielczości QHD (2K), która w tym wypadku powinna zostać wprowadzona, gdyż konkurencja niedługo może nadrobić tę „zaległość”. Z kolei przekątna ekranu ma wynosić 5,5-cala, ale pamiętajmy o ultra-cienkich ramkach w LG G2. Te niestety mogą ulec pogrubieniu, gdyż kolejna plotka mówi o uzupełnieniu specyfikacji o wodo- i kurzoodporność.

 

Pozostałe informacje, ze starszych plotek dotyczą czytnika linii papilarnych oraz terminu premiery, która ma mieć najprawdopodobniej miejsce w maju. Czekamy na kolejne wycieki wiadomości, bardziej szczegółowe.

 

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.