Ulefone Armor Flip

Ulefone Armor Flip – pancerna klapka, czyli szukamy niszy na rynku

Newsy

Wielu ludzi w młodym wieku może nawet nie pamiętać, że był czas, kiedy telefony z klapką były obiektem westchnień wielu konsumentów. Nadal istnieje znacząca liczba użytkowników, którzy wybierając telefon, szukają właśnie takiego z klapką. Dobrym przykładem tutaj jest mój Ojciec, dla którego jest to podstawowa cecha przy wyborze nowego urządzenia. Właśnie dla takich osób Ulefone przygotował Armor Flip. Jest to pancerny telefon z klapką dla ludzi, którzy nie chcą się martwić o wytrzymałość swojego sprzętu.

Ulefone Armor Flip

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jako członek serii Armor, Armor Flip jest wytrzymałym telefonem. Spełnia on normy IP68/IP69K oraz posiada certyfikat MIL-STD-810G, które gwarantują jego trwałość i umożliwiają mu obsługę w trudnym środowisku. Telefon posiada baterię o pojemności 1200 mAh. O ile z perspektywy smartfonów taka wartość wydaje się śmiesznie niska, tak dla zwykłego telefonu jest to gwarancja całkiem długiej pracy na pojedynczym ładowaniu. Kolejnym atutem są całkiem spore klawisze urządzenia. Dzięki temu łatwiej będzie je obsługiwać w rękawicach roboczych. W zestawie znajduje się również aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Mpix, a także odtwarzacz MP3 i zintegrowane radio FM niewymagające zestawu słuchawkowego.

zobacz też: Baldur’s Gate 3 – kiedy pojawi się wyczekiwana gra i co o niej wiemy?

Na powyższym filmie mamy pokaz wytrzymałości smartfonu. Został on wielokrotnie zrzucony na skały, zmoczony, zdeptany przy otwartej klapce i zasypany piaskiem. Nie zrobiło to jednak na nim najmniejszego wrażenia. Oczywiście weźmy pod uwagę, że to tylko reklama. O ile telefon powinien to spokojnie przetrwać, tak nie koniecznie bez uszczerbku na stanie wizualnym. Mówi się, że Armor Flip zostanie oficjalnie zaprezentowany pod koniec lipca. Na razie to wszystko, co wiemy na ten temat. Dokładna cena zostanie ujawniona na krótko przed tym, jak trafi na sklepowe półki.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x