Redmi Note 7 jest ogromnym hitem. Firma po raz kolejny chwali się wynikami sprzedaży

Kacper Kościański Newsy 2019-07-10

Redmi Note 7 jest absolutnym hitem, co zresztą było wiadome już po pierwszym miesiącu, kiedy to firma pochwaliła się milionem sprzedanych sztuk. Niecałe dwa miesiące później wynik ten stał się jeszcze bardziej imponujący, gdyż opisywany smartfon trafił wtedy do aż 4 milionów klientów. Dziś, pół roku od wprowadzenia Redmi Note 7 do sprzedaży, firma znów pochwaliła się jego wynikami sprzedaży. Robią wrażenie.

Redmi Note 7 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Jest się czym pochwalić

Redmi Note 7 15 milionów

Redmi Note 7 bije rekordy. Firma właśnie poinformowała, że smartfon ten rozszedł się już w 15 milionach egzemplarzy – w zaledwie pół roku od swojej premiery. Nie da się ukryć, że Xiaomi zdecydowanie ma się czym chwalić. Tym bardziej, jeśli porówna się te wyniki do tych osiągniętych przez Honora 8X, którymi pochwalił się wczoraj Huawei. Smartfon ten również rozszedł się w 15 milionach egzemplarzy, jednak w przeciwieństwie do Redmi Note 7, potrzebował na to aż 9 miesięcy.

Zobacz także: Chcesz się wyróżnić? Smartfony na każdą kieszeń, które mogą Cię zainteresować

Oczywiście powyższe wyniki obejmują wszystkie urządzenia z rodziny Redmi Note 7 – model podstawowy (Redmi Note 7S w Indiach) oraz wersję Pro. Ciężko się jednak takim wynikom dziwić, gdyż Xiaomi wyprodukowało naprawdę świetny smartfon w bardzo dobrej cenie. Nic więc dziwnego, że rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Są na sali osoby, które go posiadają? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x