i`mWatch – zegarek z Androidem

Newsy

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

LiveView, gadżet producenta Sony Ericsson pozwalający na kontrolowanie smartfona bez wyciągania go z kieszeni, będzie miał poważną konkurencję. Włoski producent i`mWatch wprowadza na rynek zegarek z Androidem.

Podobnie jak LiveView (patrz recenzja), także i`mWatch pozwoli na odbieranie wiadomości tekstowych i poczty łącząc się ze smartfonem poprzez Bluetooth. Pomysł nie jest wprawdzie nowy, jednak to, co wyróżnia urządzenie, to fakt, że pracuje pod systemem Android. Zegarek ma także wbudowany zestaw głośnomówiący, co pozwala na odbieranie i wykonywanie połączeń. Poza aktualnym czasem na 1,54” kolorowym ekranie wyświetlane są wszystkie istotne informacje, takie jak pogoda, skróty do kontaktów, galeria i powiadomienia z serwisów społecznościowych (Facebook czy Twitter).  

i`mWatch jest kompatybilny ze smartfonami pracującymi pod systemem Android oraz z iPhonem 4 producenta Apple, a od stycznia 2012 ma współpracować także z urządzeniami Blackberry. Urządzenie pracuje w oparciu o procesor IMX233 z 64 MB RAM i posiada 4 GB pamięci wewnętrznej. Ponieważ zegarek bazuje na Androidzie, możliwe będzie instalowanie w nim stosownych aplikacji zwiększających zakres jego funkcjonalności. i`mWatch, który obsługuje także język polski, będzie dostępny w wielu kolorach już od 30 czerwca, niestety w cenie 249 €. Więcej informacji o nowym gadżecie znajdziecie na stronie producenta.  

źródło: imwatch.it


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x