Samsung zapowiada Galaxy Note10 jedną cechą, kluczową dla całej serii

Łukasz Pająk Newsy 2019-07-09

Już niecały miesiąc został do oficjalnego poznania Samsunga Galaxy Note10. O ile Koreańczycy postanowili ujawnić już termin premiery swojego nowego Notesu, oczywiście bez samej nazwy, tak równocześnie rozpoczęło się niejako pompowanie balonu i przypominanie, że nadchodzi coś wielkiego. Dlatego w ramach kolejnych przypominajek i zapowiedzi producent nie ujawnia nam konkretów związanych z Galaxy Note10, a jego cechy, dla których właśnie istnieje ta rodzina smartfonów. Przyjrzyjmy się tym materiałom.

Samsung Galaxy Note10 ma być przede wszystkim produktywny — to jego kluczowa cecha

Tym razem to malezyjski oddział Samsunga wziął się za promocję. O ile powyższa, krótka animacja niewiele sugeruje, tak już opis zdecydowanie więcej. Przede wszystkim będzie liczyć się produktywność, co dobitniej pokazuje kolejny tweet, tym razem od Indonezyjczyków:

Nietrudno się domyślać, że pierwsze skrzypce będzie grał S Pen, ale też między innymi DeX, który może doczekać się bezprzewodowej odsłony w postaci DeX Live. Stale rysowany aparat to z kolei zapewne nawiązanie do ewolucji fizycznie zmiennej przysłony. Samsung po prostu chce pokazać, że smartfon w coraz większej liczbie przypadków jest w stanie zastąpić komputer. Co ciekawe, firma ma też najprawdopodobniej plany związane z Marvelem — nowy film o Spidermanie właśnie jest grany w kinach:

Zobacz też: Asus ROG Phone 2 coraz bliżej!

Oczywiście zapowiedzi nie zdradzają tego, co już wiemy. Niedawno wyciek etui Galaxy Note10 po raz kolejny potwierdził wygląd tego urządzenia, brak gniazda słuchawkowego i fakt, że pojawią się dwie wersje — bazowa i Galaxy Note10+. Wciąż istnieją obawy o to, że ten pierwszy nie pozwoli użytkownikom na rozszerzenie wbudowanej pamięci za pomocą kart MicroSD. Jednak do premiery pozostało już stosunkowo niewiele, więc zapewne na chwilę przed nią dowiemy się wszystkiego.x