samsung galaxy note10 wyglad galaxy fold s10 design

Samsung zapowiada Galaxy Note10 jedną cechą, kluczową dla całej serii

Łukasz Pająk Newsy 09-07-2019

Już niecały miesiąc został do oficjalnego poznania Samsunga Galaxy Note10. O ile Koreańczycy postanowili ujawnić już termin premiery swojego nowego Notesu, oczywiście bez samej nazwy, tak równocześnie rozpoczęło się niejako pompowanie balonu i przypominanie, że nadchodzi coś wielkiego. Dlatego w ramach kolejnych przypominajek i zapowiedzi producent nie ujawnia nam konkretów związanych z Galaxy Note10, a jego cechy, dla których właśnie istnieje ta rodzina smartfonów. Przyjrzyjmy się tym materiałom.

Samsung Galaxy Note10 ma być przede wszystkim produktywny — to jego kluczowa cecha

Tym razem to malezyjski oddział Samsunga wziął się za promocję. O ile powyższa, krótka animacja niewiele sugeruje, tak już opis zdecydowanie więcej. Przede wszystkim będzie liczyć się produktywność, co dobitniej pokazuje kolejny tweet, tym razem od Indonezyjczyków:

Nietrudno się domyślać, że pierwsze skrzypce będzie grał S Pen, ale też między innymi DeX, który może doczekać się bezprzewodowej odsłony w postaci DeX Live. Stale rysowany aparat to z kolei zapewne nawiązanie do ewolucji fizycznie zmiennej przysłony. Samsung po prostu chce pokazać, że smartfon w coraz większej liczbie przypadków jest w stanie zastąpić komputer. Co ciekawe, firma ma też najprawdopodobniej plany związane z Marvelem — nowy film o Spidermanie właśnie jest grany w kinach:

Zobacz też: Asus ROG Phone 2 coraz bliżej!

Oczywiście zapowiedzi nie zdradzają tego, co już wiemy. Niedawno wyciek etui Galaxy Note10 po raz kolejny potwierdził wygląd tego urządzenia, brak gniazda słuchawkowego i fakt, że pojawią się dwie wersje — bazowa i Galaxy Note10+. Wciąż istnieją obawy o to, że ten pierwszy nie pozwoli użytkownikom na rozszerzenie wbudowanej pamięci za pomocą kart MicroSD. Jednak do premiery pozostało już stosunkowo niewiele, więc zapewne na chwilę przed nią dowiemy się wszystkiego.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x