Wytrzymałe telefony są specjalnością firmy Blackview, która wiedzie prym w pancernych konstrukcjach. Jednak rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny. Dlatego też chiński producent zdecydował się dodać do swojej serii model Blackview BV6100. Cechuje się on nie tylko wytrzymałością, ale także ogromnym 6,88-calowym ekranem. To daje mu pozycję urządzenia z największym wyświetlaczem spośród pancernych smartfonów.

Blackview BV6100

Blackview BV6100

Model Blackview BV6100 został pierwotnie ogłoszony podczas konferencji MWC 2019 wraz z flagowcem BV9700 Pro. Smartfon posiada stosunkowo smukłe ramki jak na urządzenie tej klasy. Dzięki temu zapewni on nie tylko wytrzymałość, ale także komfort podczas przeglądania multimediów i korzystania z sieci. Nie powinniśmy także narzekać na baterię zastosowaną w tym urządzeniu. Blackview jest znany ze stosowania olbrzymich akumulatorów w swoich konstrukcjach. Ciekawie w przypadku tego urządzenia wygląda notch. Nie znajduje się on na środku górnej krawędzi wyświetlacza a na jego prawej stronie. Producent nazywa to przylądkiem dobrej nadziei. Szczerze mówiąc, uważam, że znacznie lepiej prezentują się jednak rozwiązania z symetrycznym wyświetlaczem. Dodatkowo należy pamiętać, że część aplikacji właśnie w tym miejscu ma istotne przełączniki, które mogą po prostu być wycięte, co utrudni ich obsługę. Tak jak miało to miejsce w przypadku Snapchata i Samsunga Galaxy S10 Plus.

Zobacz też: Logowanie do iCloud wreszcie szybsze. Apple testuje świetne rozwiązanie

Niestety nie znamy więcej szczegółów na temat samego urządzenia. Wiadomo jednak, że jego premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu i właśnie wtedy mamy poznać jego dokładną specyfikację. Mam jednak nadzieję, że w międzyczasie dostaniemy liczne przecieki na temat Blackview BV6100.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.