HTC Flyer i benchmarki

Newsy

Flyer_1-540x380

Ujawnienie specyfikacji pierwszego tabletu od HTC dla wielu było wstrząsem – w negatywnym tego słowa znaczeniu. Nic dziwnego: brak Honeycomb, jednordzeniowy procesor na pokładzie, w dobie A5 i Tegry 2 takie podzespoły przestają robić wrażenie. 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Co nie zmienia faktu, że Flyer wciąż ma szanse zdobyć odrobinę popularności, przede wszystkim dzięki stylistyce. Ale to nie jego wygląd jest tematem dzisiejszego newsa. Otóż redaktorzy phandroid przepuścili na ich egzemplarz „lotnika” szturm aplikacji pomiarowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak to z wynikami benchmarków bywa, jednak solidna porcja danych jaką uzyskali daje nam przybliżone wyobrażenie o potencjale tego, co Flyer chowa pod maską.

AnTutu – 2699
LinPack – 57MFLOP
NeoCore – 50.6 FPS
Nenamark 2 – 10.8 FPS
Quadrant – 1899-2100
Smartbench 2011 – Productivity 1495, Games 2332.

Autor testów zastrzega, iż każdy z nich był wykonany co najmniej 5 razy.

źródło: phandroid.com

 {youtube}syKREQDqyas{/youtube}


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x