Oppo Find Y

Oppo Find Y może być pierwszym smartfonem z aparatem pod wyświetlaczem

Newsy

Oprócz linii Reno Oppo posiada również serię Find dla flagowych smartfonów z funkcjami eksperymentalnymi. Pierwszy telefon z tej serii został wprowadzony w zeszłym roku jako Oppo Find X. Następnie zgłoszono, że jego następca będzie się nazywał Oppo Find Z. Obecnie ujawniono, że firma zgłosiła znak towarowy dla Find Y, potwierdzając, że następcą Find X będzie jednak nazywał się inaczej, niż wcześniej zakładano. Chińskie przedsiębiorstwo Oppo Mobiles złożyło wniosek o towarowy w WIPO (World Intellectual Property Office) dla nazwy Find Y, który został sklasyfikowany jako klasa 9. Ta z kolei obejmuje smarfony.

Oppo Find Y

Oppo Find Y

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nie jesteśmy pewni, co firma planuje zaoferować w Oppo Find Y. Bardzo prawdopodobne, że telefon będzie miał jakieś eksperymentalne technologie. Ostatnio producent zaprezentował aparat pod wyświetlaczem. Możliwe więc, że właśnie ten element będzie daniem głównym w przypadku nadchodzącego eksperymentalnego smartfona. Jednakże jakość obrazu tej technologii musi być poprawiona, ponieważ obecnie stanowi swego rodzaju problem w kamerach tego typu. Z tego też powodu możemy go zobaczyć dopiero podczas targów MWC w przyszłym roku.

Zobacz też: Mapy Google Go odniosły niespodziewany sukces

Z drugiej jednak strony Oppo powinno się pośpieszyć. Nie jest to jedyna firma, która pracuje nad technologią tego typu. Jest więc duża szansa na to, że któryś z producentów zaprezentuje swoje rozwiązanie wcześniej. Tym bardziej że prace nad nimi są prowadzone niezależnie. Możliwe więc, że inny producent dzięki odmiennemu podejściu do problemu może nie napotkać na takie same trudności, przed którymi stoi Oppo. Nie zapominajmy, że już wielokrotnie odmienne podejście do problemu rozwiązywało go lepiej niż rozwój danej technologii. Tak było między innymi w przypadku ekranów dotykowych, które kilkanaście lat temu funkcjonowały w kilku różnych, konkurencyjnych technologiach.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x