ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Mount & Blade na Androida, ale tylko dla Tegry 4

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Aplikacje
mount-and-blade

Kilka lat temu sporą popularność zdobyła pecetowa gra Mount & Blade, która swoim innowacyjnym systemem walki przyciągnęła wielu graczy przed monitory. Dziś, kiedy na urządzeniach mobilnych popularność biją gry typu Angry Birds, niektórzy przesuwają granicę wirtualnej rozrywki na wyższy poziom.

To właśnie Mount & Blade jest grą, którą można już pobrać z Google Play! Co ciekawe, ma to być pełen port ze stacjonarnej wersji zoptymalizowany pod urządzenia z Androidem. Jakość grafiki i dopracowanie tytułu ma być czymś wyjątkowym, z czym gracze mobilni jeszcze się nie spotkali. Wszyscy, którzy zetknęli się z pecetową wersją, wiedzą z czym przyjdzie im się zmierzyć na smartfonach i wydaje się to naprawdę interesującą opcją.

Niestety, gra dostępna jest jedynie na urządzenia wyposażone w Tegrę 4, których na chwilę obecną jest niewiele. Zostało to wymuszone nowym silnikiem graficznym, potrzebującym większej mocy obliczeniowej. Miejmy nadzieję, że wkrótce twórcy zoptymalizują tytuł pod smartfony z bardziej popularnymi układami, chociażby Qualcomma. Na chwilę obecną gra kosztuje ponad 20 zł, a link do jej pobrania znajdziecie TUTAJ.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xmP1EXardpE#t=12[/youtube]

Źródło: androidauthority.com

Sprawdź najnowsze wpisy