zte grand s ext 1

 

W Chinach można znaleźć przeogromną liczbę firm produkujących urządzenia mobilne. Spośród nich jednak można wyróżnić, proporcjonalnie, garstkę producentów, które w jakiś sposób zaistniały na całym świecie. W tej grupie znalazło się miejsce dla ZTE, które przymierza się do zaprezentowania swojego nowego flagowego smartfonu.

 

Przed premierą G Flexa i Galaxy Rounda pojawiły się plotki, że również Chińczycy są zainteresowani stworzeniem swojej wersji wygiętego smartfonu. Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się jej, ale w innej formie.

 

zte grand s ext 2

 

W innej formie nie będzie wyświetlacz, ale sama obudowa, która dodatkowo zostanie wykonana z niestosowanego jeszcze w smartfonach typu materiału. Stosowanie tworzyw sztucznych (plastiku) lub aluminium ma swoje wady i zalety także jak to wszystko najlepiej wyważyć? Połączyć te materiały „w jeden” wstrzykując je do formy i tak oto otrzymujemy obudowę ZTE Grand S ext, który ma być kolejnym flagowym smartfonem firmy. Takie rozwiązanie nazwane Nano Molding Technology pozwala otrzymać urządzenie lekkie, wytrzymałe, a zarazem tańsze w produkcji w porównaniu do konwencjonalnych metod.

 

Niestety, powyższa informacja pojawiła się w Sieci razem z grafikami i wiadomościami o specjalnym dokowaniu urządzenia oraz bezprzewodowym ładowaniu. Nic więcej nie zostało ujawnione, a i oczywiście ZTE nie potwierdziło jeszcze oficjalnie powyższych informacji.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.