oppo find 7 grafika prasowa 1

 

Pozostał jeden tydzień i jeden dzień do jednej z najciekawszych według mnie premier tego roku. Po bardzo mainstreamowym Samsungu, przyszła pora na firmę, która popularna jest głównie na tematycznych portalach takich jak nasz. Tym razem Oppo stara się w każdy możliwy sposób zwrócić na siebie uwagę.

 

Chińczycy znani są z tego, że ich modele są na długo przed premierą zapowiadane poprzez ujawnianie drobnych informacji ze specyfikacji, zazwyczaj tych najbardziej interesujących. To jednak nie zmienia faktu, że często dopiero w dniu premiery Oppo przedstawia najważniejszą cechę swoich nowych smartfonów. Tak też najprawdopodobniej będzie i teraz, kiedy to zbliżamy się do prezentacji flagowego smartfonu Find 7. Chińczycy wyjawili już kilka ciekawych aspektów tego urządzenia, ale wciąż niepotwierdzona została informacja o aparacie mogącym robić zdjęcia w rozdzielczości 50 MPx.

 

Teraz jednak przyszła pora na rozsyłanie zaproszeń na konferencję, która ujawni światu właśnie długo oczekiwanego następcę Find 5. Zazwyczaj producenci po prostu podają taką informację w najzwyklejszy sposób. Oppo poszło o krok dalej i w pudełku, które jest właśnie takim zaproszeniem można znaleźć następującą… zagadkę:

 

 

Trudno się nie zgodzić, że to bardzo oryginalny sposób i zapadający w pamięć. Jeszcze nie zdarzyło się, żeby Oppo zawiodło na swoich premierach toteż i tym razem mamy nadzieję na ujrzenie godnego następcy uwielbianego Find 5.

 

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.