Wyciek na stronach Motoroli – XOOM 2 i dwa nowe smartfony?

Newsy


Niedopatrzenie pracownika odpowiedzialnego za odświeżanie stron internetowych Motoroli zakończyło się niezamierzonym opublikowaniem zdjęć prawdopodobnie nowego tabletu XOOM 2 i dwóch smartfonów. Serwisowi pocketnow.com udało się zrobić screeny strony zanim zdjęcia zostały usunięte (później także z serwisu pocketnow.com na wyraźną prośbę Motoroli).

Widoczne na screenach poniżej nowe modele smartfonów noszą nazwę Slimline i Zaha. Obydwa modele są ultrapłaskie. Poza tym nie wiadomo nic na temat danych technicznych, terminów premier rynkowych ani cen. Niewykluczone, że urządzenia pojawią się kiedyś pod zupełnie innymi nazwami.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Na kolejnym screenie widać tablet wyglądający jak aktualny model XOOM, podczas gdy tablet w tle wyraźnie różni się od niego wzornictwem. Już od jakiegoś czasu pojawiają się spekulacje, że nowy tablet Motoroli ma się pojawić na rynku we wrześniu i zastąpi wyposażony w system Honeycomb model XOOM, którego sprzedaż mija się z założeniami Motoroli.

Nie wiadomo czy wyciek na stronach Motoroli był faktycznie pomyłką pracownika, czy może dobrze zaplanowanym zabiegiem PR, jak miało to już miejsce w przypadku wielu innych producentów.

źródło: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x