Niedopatrzenie pracownika odpowiedzialnego za odświeżanie stron internetowych Motoroli zakończyło się niezamierzonym opublikowaniem zdjęć prawdopodobnie nowego tabletu XOOM 2 i dwóch smartfonów. Serwisowi pocketnow.com udało się zrobić screeny strony zanim zdjęcia zostały usunięte (później także z serwisu pocketnow.com na wyraźną prośbę Motoroli).

Widoczne na screenach poniżej nowe modele smartfonów noszą nazwę Slimline i Zaha. Obydwa modele są ultrapłaskie. Poza tym nie wiadomo nic na temat danych technicznych, terminów premier rynkowych ani cen. Niewykluczone, że urządzenia pojawią się kiedyś pod zupełnie innymi nazwami.

Na kolejnym screenie widać tablet wyglądający jak aktualny model XOOM, podczas gdy tablet w tle wyraźnie różni się od niego wzornictwem. Już od jakiegoś czasu pojawiają się spekulacje, że nowy tablet Motoroli ma się pojawić na rynku we wrześniu i zastąpi wyposażony w system Honeycomb model XOOM, którego sprzedaż mija się z założeniami Motoroli.

Nie wiadomo czy wyciek na stronach Motoroli był faktycznie pomyłką pracownika, czy może dobrze zaplanowanym zabiegiem PR, jak miało to już miejsce w przypadku wielu innych producentów.

źródło: pocketnow.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Robert Susło