samsung galaxy note10 etui wyglad desig

Kolejne etui Galaxy Note10 pokazują, że Samsung już postawił krzyżyk na Jacku

Łukasz Pająk Newsy 06-07-2019

Do premiery Samsunga Galaxy Note10 coraz bliżej. Tak naprawdę do premiery dwóch modeli, czyli Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Tak, nie spodziewajmy się Galaxy Note10 Pro, co potwierdziły ostatnie zdjęcia nadchodzącej propozycji Koreańczyków. Powoli możemy podsumowywać informacje, jakie znamy na temat tych smartfonów i nie wszyscy mogą być zadowoleni. Jednak jedne zmiany często wypierają poprzednie, czy to nam się podoba, czy nie. Większość kluczowych elementów już od dawna zdradzają nam producenci etui. Nie inaczej jest i tym razem.

Etui Galaxy Note10 – bez gniazd słuchawkowe, z różnicami między modelami Samsunga

Tak, tak, nadal nie ma gniazda słuchawkowego. Tak, nadal jest wycięcie na aparat centralnie umieszczona w wyświetlaczu. Jednak powyżej możemy podziwiać oba modele — Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Na tej podstawie możemy stwierdzić, że Samsung wprowadzi dwa rozmiary — odpowiednio 6,3- oraz 6,75-calowe modele. Jednak to oczywiste. Druga kwestia to różnica w zestawie aparatów. Droższy i większy model ma zaoferować kamerę ToF. Trzy poziomy ustawień przysłony mają być dostępne w obu propozycjach.

Zobacz też: Lenovo Z6 oficjalnie debiutuje na rynku.

Oczywiście na wierzch wyszedł też kolor, który zapewne będzie nazywał się Prism White. Na tym etapie nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy też będzie to wersja z ceramiki. Nie zapominajmy też o tym, że w Galaxy Note10 prawdopodobnie może zabraknąć slotu na kartę pamięci MicroSD. Jednak zapomnijmy o wciąż powtarzanej plotce, jakoby ten smartfon miał doczekać się odmiany, która miałaby powstać we współpracy z Teslą. Na koniec jestem ciekawy, co Wy sądzicie o aktualnych informacjach dotyczących Galaxy Note10? Czego oczekujecie od tego modelu i planów Samsunga?

 

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x