Kolejny przeciek w sprawie premiery HTC Evo 3D

Newsy

evo3d-sprint-Support-1723

HTC Evo 3D to wyjątkowo obiecująca zabawka w szeregach tego producenta. Bezprecedensowo jest to najgorętsza premiera zaraz obok Sensation. I nie ma co ukrywać, że całemu zamieszaniu winien jest ekran, który potrafi (wzorem Nintendo 3DS) wyświetlać obraz 3D nie wymagając przy tym specjalnych okularów.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 Od jego ujawnienia na CTIA wszyscy wyczekujemy dokładnej daty premiery. Pierwsze plotki mówiły o 4 czerwca, jednak nieco świeższe wycieki każą nam kierować wzrok raczej ku końcówce bieżącego miesiąca. Teraz termin zdradza nam reklamówka sieci RadioShack, która prowadzi przedsprzedaż modelu. Według informacji w niej zawartych Evo 3D (w sieci komórkowej Sprint rzecz jasna) zawita na amerykańskim rynku 24 czerwca. Co więcej, dowiadujemy się również, iż pre-ordery na ową maszynkę koledzy zza oceanu mogą składać do 21 dnia tego samego miesiąca.

Czy to rzeczywista data premiery, czy kolejny chochlik wkradł się w materiały reklamowe? Odpowiedzi na to pytanie możemy zapewne spodziewać się w ciagu najbliższych paru godzin. Pozostaje już tylko pytanie, co z europejską wersją, o której ostatnio pisaliśmy?

evo-3d-radioshack-june-24-550x328
źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x