ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejny przeciek w sprawie premiery HTC Evo 3D

Autor: Michał Mynarski Kategoria: Newsy
evo3d-sprint-Support-1723

HTC Evo 3D to wyjątkowo obiecująca zabawka w szeregach tego producenta. Bezprecedensowo jest to najgorętsza premiera zaraz obok Sensation. I nie ma co ukrywać, że całemu zamieszaniu winien jest ekran, który potrafi (wzorem Nintendo 3DS) wyświetlać obraz 3D nie wymagając przy tym specjalnych okularów.

 Od jego ujawnienia na CTIA wszyscy wyczekujemy dokładnej daty premiery. Pierwsze plotki mówiły o 4 czerwca, jednak nieco świeższe wycieki każą nam kierować wzrok raczej ku końcówce bieżącego miesiąca. Teraz termin zdradza nam reklamówka sieci RadioShack, która prowadzi przedsprzedaż modelu. Według informacji w niej zawartych Evo 3D (w sieci komórkowej Sprint rzecz jasna) zawita na amerykańskim rynku 24 czerwca. Co więcej, dowiadujemy się również, iż pre-ordery na ową maszynkę koledzy zza oceanu mogą składać do 21 dnia tego samego miesiąca.

Czy to rzeczywista data premiery, czy kolejny chochlik wkradł się w materiały reklamowe? Odpowiedzi na to pytanie możemy zapewne spodziewać się w ciagu najbliższych paru godzin. Pozostaje już tylko pytanie, co z europejską wersją, o której ostatnio pisaliśmy?

evo-3d-radioshack-june-24-550x328
źródło: phandroid.com

Sprawdź najnowsze wpisy