evo3d-sprint-Support-1723

HTC Evo 3D to wyjątkowo obiecująca zabawka w szeregach tego producenta. Bezprecedensowo jest to najgorętsza premiera zaraz obok Sensation. I nie ma co ukrywać, że całemu zamieszaniu winien jest ekran, który potrafi (wzorem Nintendo 3DS) wyświetlać obraz 3D nie wymagając przy tym specjalnych okularów.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 Od jego ujawnienia na CTIA wszyscy wyczekujemy dokładnej daty premiery. Pierwsze plotki mówiły o 4 czerwca, jednak nieco świeższe wycieki każą nam kierować wzrok raczej ku końcówce bieżącego miesiąca. Teraz termin zdradza nam reklamówka sieci RadioShack, która prowadzi przedsprzedaż modelu. Według informacji w niej zawartych Evo 3D (w sieci komórkowej Sprint rzecz jasna) zawita na amerykańskim rynku 24 czerwca. Co więcej, dowiadujemy się również, iż pre-ordery na ową maszynkę koledzy zza oceanu mogą składać do 21 dnia tego samego miesiąca.

Czy to rzeczywista data premiery, czy kolejny chochlik wkradł się w materiały reklamowe? Odpowiedzi na to pytanie możemy zapewne spodziewać się w ciagu najbliższych paru godzin. Pozostaje już tylko pytanie, co z europejską wersją, o której ostatnio pisaliśmy?

evo-3d-radioshack-june-24-550x328
źródło: phandroid.com
Michał Mynarski