Czterordzeniowe dongle Measy od teraz z Androidem 4.4.2 KitKat

Newsy

measy_u4c

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Kiedy mówimy o aktualizacjach Androida to zwykle myślimy o najnowszych smartfonach, jednak nie należy zapominać, że system ten zainstalowany jest również na innych typach urządzeń, np. takich jak dongle TV. Tym razem będzie mowa właśnie o podłączanych do telewizora minikomputerach, ponieważ producent Measy poinformował o uaktualnieniu jego przystawek z czterordzeniowym procesorem RK3188. Są to dwa modele: Measy U4A i Measy U4C, różniące się w zasadzie tylko obecnością kamery i mikrofonu do wideorozmów w tym drugim.

 

Aktualizacja przynosi kilka nowych, ciekawych funkcji, do których zalicza się przede wszystkim odświeżony interfejs i poprawa płynności działania. Oprócz tego użytkownicy mogą cieszyć się bardziej rozbudowanym paskiem powiadomień i obsługą rozdzielczości 4K. Poniżej dostępna jest przesłana nam przez producenta infografika, która została udostępniona z okazji wydania na te urządzenia Androida KitKat:

measy

 

 

Niestety Measy nie udostępniło możliwości wgrania nowego oprogramowania w trybie OTA, zatem aby uaktualnić swoje przystawki, należy pobrać pliki instalacyjne ręcznie z tej strony i postępować zgodnie z instrukcją.

 

Źródło: informacja prasowa

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x