ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Wiedźmin 3 z synchronizacją save

Data premiery Wiedźmina 3 na Switcha zdradzona przez czeski sklep

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

CD Projekt Red i Nintendo ogłosili wersję Wiedźmina 3: Dziki Gon na Switcha podczas tegorocznej imprezy E3. Gra ukaże się na hybrydowej platformie Nintendo jeszcze w tym roku, ale dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona. A przynajmniej oficjalnie, ponieważ właśnie doszło do przecieku, który ją zdradza.

Wiedźmin 3 Switch data premiery

Wiedźmin 3 Switch data premiery

Wszystko za sprawą pewnego czeskiego sklepu, który zbyt wcześnie wystawił tytuł na swoją sklepową półkę podając przy tym datę realizacji zamówienia. Wynika z niej, że gra została wydana 24 września. W tym miesiącu ma się pojawić znacznie więcej interesujących gier na konsolę od Nintendo, takich jak: The Legend of Zelda: Link’s Awakening Remake, Daemon X Machina, Dragon Quest XI, Spyro Reignited Trilogy i FIFA20. Oczywiście może to być data zastępcza wymyślona przez sklep. Należy pamiętać, że CD Projekt Red i Nintendo nie ogłosiły oficjalnie daty premiery Wiedźmina 3. Tytuł będzie zawierał wszystkie rozszerzenia gry i DLC. Według informacji tytuł ma osiągać 720p w doku oraz 520p w trybie przenośnym z włączoną rozdzielczością dynamiczną.

Zobacz też: Huawei Mate 20 X 5G – pierwszy smartfon 5G w Polsce!

Jeśli zaś chodzi o klatkarz, to ma on wynosić 30 fps. Należy jednak pamiętać, że na Switchu pojawiło się już kilka marnych portów, które były niegrywalne i rzadko osiągały ten poziom. Pamiętajmy, że mówimy tutaj o przeniesieniu tytułu, który znacznie mocniejszym urządzeniom potrafi dać w kość. Dodatkowo, kiedy już się ukaże, to będzie największą grą na Switcha. Mimo obaw wierzę, że CDP Red nie pozwoli na fuszerkę w portowaniu tytułu. Ukaże się on zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej na kartridżu. Gra jest przenoszona do Nintendo Switch przez Saber Interactive w ścisłej współpracy z CD PROJEKT RED.

Źródło: wccftech

Sprawdź najnowsze wpisy