Zaproszenia Asus Rog Phone 2

Asus wysyła zaproszenia na premierę Rog Phone 2

Paweł Maretycz Newsy 05-07-2019

Od kilku lat popularność zyskuje nowa kategoria smartfonów, czyli takich przeznaczonych do gier. Asus ma na tym polu już pewne doświadczenie, dzięki swojemu urządzeniu ROG Phone. Obecnie firma pracuje nad jego następcą, który będzie nosił nazwę ROG Phone 2. Po licznych spekulacjach firma potwierdziła, że zostanie on zaprezentowany 23 lipca w Chinach, jak już wcześniej informowaliśmy. Asus rozpoczął również wysyłanie zaproszeń medialnych na imprezę inauguracyjną.

Zaproszenia na premierę Asus Rog Phone 2

Zaproszenia Asus Rog Phone 2

Plakat z ogłoszeniem daty wprowadzenia na rynek smartfona ROG Phone 2. Potwierdza również kontynuację współpracy marki Asus Republic of Gamers (ROG) i chińskiego giganta Tencent Games, stojącego za niezwykle popularną grą PUBG. Podczas gdy firma nie ujawniła żadnych szczegółów na temat nadchodzącego urządzenia, to wypłynęło sporo przecieków na jego temat. Ma on podobno dysponować ulepszonym wyświetlaczem oraz potężnym procesorem. Najprawdopodobniej będzie on miał wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, podobnie jak jego poprzednik.

Zobacz też: Chrome bez zasobożernych reklam – Google zaczyna dbać o wydajność

Sercem smartfona ma być Snapdragon 855, co jest dość oczywistym wyborem, ponieważ jest to najwydajniejsza jednostka obecnie na rynku. Z tyłu urządzenia ma się znajdować podwójny moduł aparatu. Jeśli chodzi o zasilanie to ma on obsługiwać szybkie ładowanie, zależnie od wersji do 18 W lub do 30 W. Należy jednak pamiętać, że informacje te to w dużej mierze są jedynie plotki, natomiast sam producent niczego nie potwierdza. Wszystkiego dowiemy się już za nieco ponad dwa tygodnie. Warto jednak przypomnieć, że poprzedni smartfon Asusa nie opierał się jedynie na topowej specyfikacji, gamingowym wyglądzie i chłodzeniu wodnym, jak robi to większość konkurencji. Asus ROG Phone to także liczne porty i bogaty zestaw akcesoriów, dzięki którym gra na smartfonie staje się znacznie przyjemniejsza.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x