htc one the all new aparat modul

 

HTC pełną parą wzięło się za promocję i zachęcanie konsumentów do obserwowania ich pracy nad nadchodzącym flagowym modelem, który w praktyce ma być odświeżoną wersją obecnego topowego smartfonu firmy. Nowa wersja One od kilku tygodni jest przedstawiane za pomocą krótkich filmików, aby wzbudzić zainteresowanie gawiedzi.

 

W dwóch wcześniejszych filmach poznaliśmy zalety One wypromowane przez HTC w postaci głośników stereo BoomSound oraz aluminiowej obudowy typu unibody. Wiemy doskonale, że te dwa elementy zostaną ulepszone w nadchodzącym następcy, ale jedną z najważniejszych rzeczy, która nurtuje większość osób śledzących plotki dotyczące The All New One (M8) jest aparat. Właśnie ten element trafił teraz na muszkę osób odpowiedzialnych za promocję HTC i taki jest główny temat kolejnej wideo-zapowiedzi:

 

 

Według ostatnich informacji, które przedostały się do Internetu, cechą charakterystyczną aparatu w nowym One będzie wykorzystanie dwóch modułów do robienia zdjęć. Może to kojarzyć się z nagrywaniem filmów w 3D, ale najprawdopodobniej HTC planuje wykorzystać drugi obiektyw do zdjęć.

 

W jaki sposób technologia UltraPixel wykorzysta dwa moduły? Wiele mówi się o bardzo szybkim ustawianiu ostrości, ale sam film sugeruje wykonywanie zdjęć przy minimalnej ilości światła. Na oficjalne wiadomości musimy poczekać jeszcze dwa tygodnie.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.