Grafika prasowa, więcej ogromnych zdjęć – Oppo Find 7 na chwilę przed premierą

Łukasz Pająk Newsy 2014-03-09

oppo find 7 grafika prasowa 1

 

Znamy datę premiery, znamy specyfikację, znamy pobieżnie wygląd oraz znamy wiele plotek. Tak na tę chwilę można podsumować nadchodzący model Oppo, którego zadaniem w portfolio firmy będzie godnie zastąpić smartfon Find 5 i tym samym być flagowym produktem chińskiej firmy.

 

Pamiętacie zdjęcia Find 7 z chińskiej certyfikacji? Jeżeli nie to koniecznie odsyłam Was do odpowiedniego newsa: Klik! Wtedy model Oppo został najzwyklej w świecie określony jako brzydki. Teraz porównajcie to z grafikami prasowymi z tego newsa:

 

oppo find 7 grafika prasowa 2

 

Wygląda bardzo interesująco i elegancko, a ciekawość dodatkowo wzbudza gustowna dioda zainstalowana w dolnej części obudowy. Druga porcja zdjęć dotyczących Find 7 podobno zostały wykonane właśnie tym smartfonem. Jeżeli dobrze pamiętacie, Oppo najprawdopodobniej postanowiło zastosować aparat z matrycą 50 MPx. Tym samym w Sieci pojawiły się kolejne fotografie w takim właśnie rozmiarze. Zainteresowani mogą pobrać paczkę z następującego linku: Klik! W poprzednim tego typu newsie wspominałem o zastosowaniu technologii Oversamplingu, która z powodzeniem stosowana jest przez Nokię w smartfonach wykorzystujących moduły PureView.

 

Do premiery Oppo Find 7 pozostało 10 dni i tym samym bardzo prawdopodobne jest, że właśnie tego dnia poznamy najlepszy flagowy smartfon spośród nadchodzących (HTC The All New One, LG G3) oraz niedawno zaprezentowanych (Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z2).

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x