LG-G-Pro-2-official-photos-2-web

 

W ostatnim czasie dużo słyszymy o nowych nadchodzących flagowych modelach od HTC, Oppo, Meizu, wcześniej też o Samsungu i Sony. Jednak nastała kompletna cisza w kwestii nowych słuchawek ze stajni jednej z czołowych firm. Teraz jednak nadeszła pora na ujawnienie trochę informacji o nowych smartfonach od LG.

 

Koreańczycy spośród ostatnich plotek wyróżniają się jedynie informacją o Nexusie 6, który ma bazować na flagowym smartfonie G3. Jednak o nim dopiero teraz się dowiadujemy dzięki wyciekom danych do Sieci, według których następca G2 będzie charakteryzował się wyświetlaczem przedstawiającym obraz w rozdzielczości QHD (2560×1440), a jego przekątna może wynosić 5,5-cala. Ta ostatnia informacja nie powinna nikogo przerażać, gdyż pamiętajmy, że LG znane jest z tego, iż stosuje bardzo cienkie ramki w okół ekranów. Drugim i ostatnim ujawnionym parametrem jest aparat, który ma posiadać matrycę 13 MPx. Na chwilę obecną to wszystkie informacje na temat G3, ale razem z powyższymi danymi pojawiła się wzmianka o G Pro 2 Lite. W tym wypadku musimy jednak ograniczyć się do rozmiaru matrycy aparatu, która ma mieć 8 MPx.

 

Niestety, nie znamy jeszcze premier zarówno G3 jak i G Pro 2 Lite. Istnieje szansa, że zostaną one zaprezentowane razem na jednej konferencji i może to odbyć się 17 maja.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.