Dwa nowe modele od LG pojawiają się w Sieci – najprawdopodobniej G3 i G Pro 2 Lite

Newsy

LG-G-Pro-2-official-photos-2-web

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W ostatnim czasie dużo słyszymy o nowych nadchodzących flagowych modelach od HTC, Oppo, Meizu, wcześniej też o Samsungu i Sony. Jednak nastała kompletna cisza w kwestii nowych słuchawek ze stajni jednej z czołowych firm. Teraz jednak nadeszła pora na ujawnienie trochę informacji o nowych smartfonach od LG.

 

Koreańczycy spośród ostatnich plotek wyróżniają się jedynie informacją o Nexusie 6, który ma bazować na flagowym smartfonie G3. Jednak o nim dopiero teraz się dowiadujemy dzięki wyciekom danych do Sieci, według których następca G2 będzie charakteryzował się wyświetlaczem przedstawiającym obraz w rozdzielczości QHD (2560×1440), a jego przekątna może wynosić 5,5-cala. Ta ostatnia informacja nie powinna nikogo przerażać, gdyż pamiętajmy, że LG znane jest z tego, iż stosuje bardzo cienkie ramki w okół ekranów. Drugim i ostatnim ujawnionym parametrem jest aparat, który ma posiadać matrycę 13 MPx. Na chwilę obecną to wszystkie informacje na temat G3, ale razem z powyższymi danymi pojawiła się wzmianka o G Pro 2 Lite. W tym wypadku musimy jednak ograniczyć się do rozmiaru matrycy aparatu, która ma mieć 8 MPx.

 

Niestety, nie znamy jeszcze premier zarówno G3 jak i G Pro 2 Lite. Istnieje szansa, że zostaną one zaprezentowane razem na jednej konferencji i może to odbyć się 17 maja.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x