Obrazek

Jakiś czas temu pisałem o pomyśle Motoroli o zaimplementowaniu systemu operacyjnego Android w multimedialnym odtwarzaczu domowym o nazwie „Set Top Box”. Kolejnymi, chyba oficjalnymi wieściami było to, że Motorola wycofuje się z Androida i w opisywanym urządzeniu umieści własny system operacyjny o nazwie „KreaTV”.
Tą sytuację diametralnie zmieniła korporacja ISB Corp, która to próbuje przyswoić system Android do swojej wersji urządzenia „Set Top Box”.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Urządzenie, które zostało pokazane na 12 Embedded Systems Expo w Tokio zostało wyposażone w procesor OMAP3530. Umożliwia nam oglądanie filmów w jakości HD, mamy możliwość podłączenia bezprzewodowej klawiatury i obsługi Bluetooth. Na razie to tyle informacji o szykowanym urządzeniu. Miejmy jednak nadzieje, że w niedługiej przyszłości będziemy mogli mu się lepiej przyjrzeć, a nawet przetestować.

Skomentuj na Android Forum

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.