Hulajnogi elektryczne Lime Citybee Hive

Lime – dwie hulajnogi na jedno konto, czyli poznaj przejazdy grupowe

Newsy

Mnogość środków transportu w dużych miastach na świecie potrafi niektórych przerazić. Dzisiaj możemy wypożyczyć już wszystko — samochody, hulajnogi i rowery. Z tych ostatnich w wielu miejscowościach można korzystać przez określony czas za darmo. Można też z jednego konta korzystać z dwóch pojazdów, czego brakuje między innymi w wypożyczaniu hulajnóg. Jednak Lime wychodzi naprzeciw i wprowadza przejazdy grupowe. Oznacza to, że można wynająć dwie hulajnogi naraz w ramach jednego konta. Uprzedzając pytania, nie ma promocji grupowych — cennik pozostaje bez zmian.

Dwie hulajnogi naraz? Lime jest już gotowe na przejazdy grupowe

Co ciekawe Lime najprawdopodobniej jeszcze testuje przejazdy grupowe, bo opcja nie jest widoczna u wszystkich. Co więcej, jest to globalna sytuacja, bo w niektórych państwach możliwość wypożyczenia dwóch hulajnóg naraz pojawiła się ponad dwa tygodnie temu, a do dzisiaj nie wszyscy użytkownicy mogą z tego skorzystać. Nie ma znaczenia wersja aplikacji, gdyż przejazdy grupowe są regulowane po stronie serwerów. Niemniej dostaliśmy już informację, że między innymi w Warszawie pojawiła się możliwość odblokowania dwóch hulajnóg na jedno konto. Jest to naturalne, aczkolwiek będąc bardziej precyzyjnym, możemy wypożyczyć więcej niż jeden pojazd, ale nie ma mowy o odgórnym limicie — w końcu to przejazdy grupowe. Skoro już wspomniałem o limicie, to też jest jeden, który nie wszystkim musi przypaść do gustu. Otóż wypożyczając więcej niż jedną hulajnogę, wszystkie musimy oddać jednocześnie w jednym miejscu. 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Nokia Ion Mini, czyli prototyp smartfona z Androidem, zanim Microsoft wykupił markę.

Tym sposobem Lime znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. Niejednokrotnie ze znajomymi zastanawialiśmy się, dlaczego firmy nie zdecydowały się na taki krok, skoro w przypadku rowerów miejskich jest to naturalne. Mimo wszystko mówimy o globalnych firmach i taki ruch nastał właśnie teraz. W takim razie, czy będziecie korzystać z przejazdów grupowych? Pomijam już kwestie bezpieczeństwa i obaw o szaleństwa na nich, bo to już kwestie indywidualne.

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x