BiEEHp7CQAAg1cq

 

QuizUp jest popularną grą wydaną w listopadzie na urządzenia działające na systemie iOS. Razem z przeciwnikami z całego świata musimy odpowiadać na ok. 200 tysięcy pytań z ponad 400 tematów – gra przyciągnęła wielu amatorów quizów i szybko podbiła AppStore. Od wczoraj dostępna jest także w Sklepie Play!

 

 

QuicUp duży nacisk stawia na funkcje społecznościowe. Poza możliwością połączenia gry z naszym profilem na Facebooku czy Google+ mamy do dyspozycji wewnętrzny komunikator, forum dyskusyjne oraz listę znajomych z gry. W QuizUp zagramy tylko i wyłącznie, gdy mamy dostęp do Internetu, gdyż naszym przeciwnikiem nie jest komputer a jakiś losowy gracz, który wybrał ten sam temat quizu co my. Aby go pokonać musimy odpowiedzieć na pytania, oczywiście poprawnie i jak najszybciej.

 

Converted_file_b24401dc Converted_file_ed815840

 

Jest tu także bardzo dużo zastosowań, które motywują nas do rywalizacji. W naszym profilu znajdziemy kilka statystyk , jak np. ilość przegranych, wygranych, średnia liczba zdobytych punktów, czy czasu jaki poświęcamy na pojedynczą odpowiedź. Zaimplementowano tu także funkcje związane z Grami Play, czyli osiągnięcia oraz ranking, który pokazuje tylko ilość rozgrywek w jakich uczestniczyliśmy. Znacznie bardziej rozbudowaną tablicę wyników znajdziemy na stronie gry.

 

Converted_file_b68e9ac6 Converted_file_35dbd255

 

Bardzo dużym plusem QuizUp jest to, że pobierzemy go całkowicie za darmo. Nie uświadczymy w nim także uciążliwych reklam. Występują tu co prawda mikropłatności, którymi są trzy XP boosty, dzięki którym nasz poziom doświadczenia będzie wzrastał szybciej, ale gra bez nich nie różni się niczym szczególnym. Jeśli jednak ktoś będzie chętny na zakup „dopalaczy” będzie musiał wydać $2,50, $5,00 lub $7,50, w zależności od wielokrotności przyrostu XP.

 

Jeśli graliście już w QuizUp to podzielcie się swoją opinią w komentarzu. Jeśli jeszcze nie, to polecam spróbować, każdy znajdzie tu temat dla siebie.

 

wpgia_google_play Pobierz QuizUp za darmo ze Sklepu Play!

 

Źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Marcinkowski